1. 12 sie

  on atakuje mnie coraz bardziej, chłopie, ja cię ultnęłam, o co ci chodzi???????

 2. W połowie lipca pisałem: Koalicja Obywatelska spodziewa się, że nie wystartuje w Słupsku i jesienią ogłosi swój projekt

 3. 11 sie

  Człowiek, który przeprowadzał Polskę przez „grubą kreskę”, na oczach, którego komuniści uwłaszczyli się na państwowym majątku i który współodpowiada za najbardziej haniebne prywatyzacje dziś udostępnia ordynarne i w podwórkowym stylu atakuje

 4. 10 sie

  Środowiska narodowe atakują i ,że potajemnie wpuszczamy miliony imigrantów i uchodźców z dawnych republik radzieckich . atakuje nas, że ich nie wpuszczamy, a my kierując się bezpieczeństwem Państwa robimy tylko to, co robić powinniśmy.

 5. 10 sie

  Ten pomyleniec zszedl już do poziomu kloaki. "Chcę powiedzieć głośno świniom...". Ziemkiewicz atakuje opozycję przed kamerami

 6. 11 sie

  Pisowski bydlak, wzór debila, cham agrarny Tarczyński, tym razem wykazał się dużą inwencją twórczą. Pisotłuki będąc na dnie dokonują w tej chwili odwiertu.

 7. 6 sie

  Teraz, w 3 rocznicę przezydentury PAD, tv Solorza Supertacja chamsko i wulgarnie atakuje Kościół i państwo polskie. Pad nie wie, że Solorz w swoich tv rozpowszechnia agresywny antypolonizm. Służby specjalne nie są w stanie uświadomić PAD-a, że TVN-Polsatsą agenturą Targiwicy!

 8. 10 sie

  Klasyczna -owska obrona atakiem. atakuje prowokuje -,niemieckiej NIE BĘDZIE,chociaż się rwą...! wie ,że w jest duże skupisko niemieckich np.-Wałęsa,+ osiedleni po 1945 To jest PROWOKACJA !

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 9. 7 sie

  Solidarność chce odwołania Zalewskiej.Popierali jej wszystkie działania i decyzje,bronili podczas posiedzeń Komisji Edukacji, nie przyjmowali żadnych argumentów posłów opozycji,ZNP i strony społecznej.Odpowiadaja razem z Zalewską za deformę edukacji‼️⬇️Są współodpowiedzialni!