1. 14 lis

  Maltański ksiądz zrobił powóz z porsche. Auto ciągnęły dzieci. Na Malcie nowy proboszcz wziął grupę dzieci, by ciągnęły go, gdy ten przemierza ulice w swoim boxsterze.

 2. Ruszyła akcja Podwajamy Radość. Kupując wybrane zestawy firmy Mattel za pośrednictwem Allegro wrzucacie kolejny zestaw zabawek do worka prezentów dla dzieci z oddziałów onkologicznych.

 3. Drogie dzieci, to tutaj Św.Mikołaj pakuje prezenty.

 4. Jak tam betony dalej nie widzicie dla siebie i swoich dzieci zagrozenia? A może nie macie dzieci?

 5. W naszym menu znajdą coś dla siebie także fani ostrych doznań! 🌶 Nie wszyscy jednak wiedzą, że chilli zawiera dużo witaminy C, a do tego przyspiesza spalanie kalorii! Samo zdrowie! +48 22 622 94 10 Franciszka Klimczaka 20/87, 02-797, Warszawa

 6. nie należy do ulubionych czynności dzieci. Jednak łatwo można to zmienić! W jaki sposób? Dzięki odpowiednim akcesoriom! w kształcie zwierzątek morskich w komplecie z siatką rybacką na pewno w tym pomogą! Zapraszamy :)

 7. 14 lis

  KAWALER DO WZIĘCIA - BEZDOMNY FRANUŚ Franek to wpaniały towarzysz dla znudzonego kota i starszych dzieci. Jest aktywny i bawi sie praktycznie cały czas zachęcajac opiekunów do rzucania piłeczek czy...

 8. Piżama nie dla dzieci

 9. 12 lis
  W odpowiedzi do

  Taaa... same dzieci