1. .: jestem przekonany, że wiele osób chciałoby, aby nasza partia nie miała tak dobrych sondaży i żeby nie było tak, jak chcą wyborcy. Pojawił się trzeci mocny gracz na polskiej scenie politycznej, który odbiera poparcie rządzącym przez ostatnie lata.

 2. - Zana pan dobrze Adama Andruszkiewicza. Jakie ma kompetencje do tego, żeby sprawować funkcję wiceministra cyfryzacji? Robert Winnicki: Prowadzi konto na Facebooku.

 3. W odpowiedzi do

  kwsk

 4. . w u o : Słowo przeciwko słowu.

 5. jakby ja rozumiem, ze np ktos moze nam nie przypasc do gustu, (chociaz mogla mnie tez chciec wyrollowac), ale po co szukac mutualsow, zeby potem im unfy dawac, gdzie tu logika XDDDDD

 6. tak u nas stale – hierarchia ważności spraw politycznych stoi zawsze na głowie, poświęca się sprawy najważniejsze dla spraw w ogóle niemających żadnego znaczenia, dla jakiegoś głupiego frazesu. "Stanisław August"

 7. nie żeby mi przeszkadzało coś takiego

 8. W odpowiedzi do

  Życzę Panu, Pani żeby nie było takiej potrzeby bo w tej sprawie na pewno nie ja będę go połykać

 9. To już jest cyrk. Polacy opuszczają Polskę ze względu na wysokie obciążenia podatkowe. A rząd chce ich skusić do powrotu, wydając dla nich ulgi podatkowe. Zatem wszyscy powinniśmy wyjechać, żeby dostać ulgi.

 10. Koncert Pilotów to był mój pierwszy koncert. I wiecie co, nie wyobrażam sobie teraz żeby jaki kolwiek inny koncert był moim pierwszym niż ! Był taaaaki ogień, nie zapomnę tego do końca życia! Dziękuję ❤️