1. . i zaprezentowali założenia nowego krajowego systemu poboru opłat. System będzie nowoczesny, przyjazny kierowcom, otwarty na nowe funkcjonalności i kompatybilny z rozwiązaniami w innych państwach ➡️

  2. Zaraz mnie krew zaleje. Czy mogłaby zainwestować w korektę językową przy kolejnej szumnej inauguracji kampanii informacyjnej?

  3. Czy w konkursie Grabskiego w związku z wiadomo jakim tematem kapituła też została odchudzona? A tak najzupełniej poważnie. Wiewiórki mówią, że jakieś przesilenie mamy. I wcale nie energetyczne😉

  4. Zapraszam do szczecińskiego Centrum Dialogu Przełomy, na wystawę "Dialog pamięci. Czego nie chcieliśmy zapomnieć." Znajdziecie tam Państwo wiele książek z mojej biblioteki. Prezentuje dorobek Narodowej Demokracji w dziele odzyskania Niepodległości. Zapraszam.

  5. W Osace już późny wieczór i okazja do dobrej zabawy po tygodniach i przed tygodniami na morzu. Zobaczcie sami

  6. ❗️ dotyka szczytów władzy i jest najlepszą ilustracją zgnilizny, która toczy ! Przestrzegaliśmy przed .em i dzisiaj widzimy w jaki sposób zajęli się pieniędzmi Polaków - bo to pieniądze Polaków są w bankach -

  7. To urocze, że użytkownicy Twittera dowiedzieli się o aferze z szefem KNF - w tym o doniesieniu do prokuratury - w poniedziałek, a prokurator generalny Zbigniew Ziobro we wtorek.

  8. 100 000 osób wzięło udział w "Biegu Stulecia od Bałtyku do Tatr i od Chicago do Seulu" 🏃‍♀️🏃‍♂️🌬️✔️Wsparcie . ✔️Największą frekwencję za granicą miały zawody w Chicago z udziałem 1918 zawodników! ✔️W 5 imprezach na terenie AWF Warszawa udział wzięło ponad pół tysiąca osób!

  9. Panie przestań pluć na W jakim świecie Ty żyjesz?Gdyby władze państw.nie podjęły decyzji współudziału w MN,to decyzja zakazu HGW spowod.,że marsz w ogóle by się nie odbył.Prezydent już pół roku wcześniej proponował wam współpracę,a wyście ją odrzucili.