1. 6 sty

  Doszlifowano projekt o przemocy w rodzinie: 1. Niewykorzystane jednorazowe pobicia przechodzą na następny rok 2. Mężczyźni mogą handlować między sobą niewykorzystanymi pobiciami 3. Za każde pobicie dostają naklejkę, za 5 pobić maskotkę z Gangu Wpierdalaków

 2. 2 sty

  Jednorazowe pobicie nie jest przemocą. Jednorazowa kradzież nie jest kradzieżą.Jednorazowy gwałt nie jest gwałtem. Jednorazowa pedofilia nie jest pedofilią.Jednorazowe złamanie konstytucji nie jest złamaniem prawa.Tylko głupota proponujących takie rozwiązania nie jest jednorazowa

 3. 11 gru 2018

  MON przekazuje dla organizacji proobronnych 250 szt amunicji na osobę, podczas gdy zawodowy żołnierze na jednorazowe szkolenie ma 6 sztuk - PIS to jednak piąta kolumna Putina.

 4. 13 lut

  LUG S.A. zamyka IV kwartał 2018 r. 27,7 proc. wzrostem przychodów. Zdarzenie jednorazowe znacząco oddziałuje na wyniki IV kw.

 5. 2 sty

  Czy jednorazowe pobicie pisowca będzie przemocą? Tylko pytam.

 6. 1 sty

  Jeśli (jednorazowe) pobicie nie jest przemocą, to czym jest?

 7. 2 sty

  2018 zaczęli bublem ustawy o IPN a skończyli skandalem wokół zarobków w NBP. 2019 jeszcze się nie rozkręcił a już i zgłosili i wycofali projekt uznający że jednorazowe pobicie domowe jest ok. Tylko od nas zależy czy 2019 skończą jako opozycja. Na merytoryczność nie liczę..

 8. 10 gru 2018

  Według raportu NIK liczba dostępnych nabojów na jednorazowe szkolenie żołnierza zawodowego wynosi 6 sztuk.

  Pokaż ten wątek
 9. 22 sty

  Kogoś tam juz mocno popierdoliło. "Nawet za jednorazowe spóźnienie się z zapłatą podatku na nieco ponad 100 tys. zł sąd będzie mógł orzec wys grzywnę, a podatnik trafi do rejestru karnego. Dodatkowo proces karny będzie mógł za to zostać wytoczony firmie"

 10. 1 sty

  Jednorazowe pobicie nie będzie już przemocą. Zmiany w ustawie o przemocy w rodzinie