1. 14 lis

  Tak samo prawdziwe jak to, że 1. Obietnica premierostwa zamąciła Panu w głowie. A koalicja z oczyściła by prawie całą Polskę z działaczy co byłoby dla obywateli zbawienne. Zaraz zacznie Pan popierać LGBT i aborcję do 9 miesiąca.

 2. 9 lis

  Oprócz dostarczania estetycznych wrażeń i relaksujących doznań które są zbawienne dla zmęczonej psychiki człowieka współczesnego przyroda dostarcza człowiekowi tlen wodę i żywność, czyli to co jest potrzebne do życia biologicznego, a także surowce mineralne i zasoby energetyczne

 3. To są zdarzenia jednorazowe i dlatego nieweryfikowalne metodą naukową - nie da się ich poddać eksperymentowi. Można odrzucić, czemu nie, ale nie masz powodów uważać to za usprawiedliwione innych niż ... wiara w Twoją wizję świata.

 4. 10 lis
  W odpowiedzi do

  Jednorazowe zaproszenie 😉

 5. 7 lis

  👶Tulisiątka dostały pyszne 🍼 jedzonko, pieluszki i kosmetyki. 👑Książęta całe sterty chusteczek i środków pielęgnacyjnych. Rossmann Polska zapewnił nam zapasy na kilka miesięcy! Dzięki Pracownikom i Klientom do...

 6. W odpowiedzi do

  Pińcet plus nie wystarczy na pieluszki

 7. Jednorazowe ręczniki kąpielowe to bardzo praktyczne ręczniki do wykorzystywania w saunach, na basenach, SPA, hotelach i pensjonatach. Bardzo chłonne, wykonane z miękkiej, wytrzymałej i miłej w dotyku włókniny o grubości 50g/m2. Pakowane po 10 sztuk.

 8. W odpowiedzi do

  c.d. Założył rękawiczki jednorazowe, włożył palec w d. i postawił "diagnozę" - ZDROWA. Oczywiście nie zabrali do szpitala. Za parę godzin nieprzytomną zabrała następna karetka !

 9. 10 lis
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  To się nazywa -zdarzenia jednorazowe spowodowane odpisem , czyli grupa jest rentowna , na prowadzonym biznesie zarabia.