1. Nowoczesne metody wychowawcze?!?🤔😱😂

  2. W odpowiedzi do to i jeszcze

    Prywatna praktyka, usługi wyłącznie dla absurdalnie ładowanych nadziańców. Porszak istotnym elementem wizerunku. Byłem ostatnio w Gstaad, miasteczku, które perfekcyjnie opanowało metody ssania $$$ z najmożniejszych (mimo iż jest na każdą kieszeń), tak się to tam robi. Też.

  3. Skandaliczna wypowiedź któremu puszczają nerwy i straszy posła S.Neumana :”Niebawem usłyszy zarzuty kryminalne w jednej z prokuratur.Jestem rad,że jest tak chętny do rozmowy”.To paskudne metody ! Zło wraca panie Ziobro warto o tej zasadzie pamiętać ..

  4. i ? 😂😂😂 "gdy totalitarnie zorganizowana partia zdobywa władzę, a jej wódz staje na czele rządu. Wtedy metody kierowania partią zaczynają być stosowane do kierowania państwem."

  5. Samorządowcy w Gostyninie uchwalili, że w tamtejszych szkołach podstawowych mają być gabinety dentystyczne, przytaczając w uzasadnieniu decyzji fatalne statystyki próchnicy wśród polskich uczniów.

  6. wiecie jakie metody antykoncepcji stosują kobiety na Podlasiu? Jak mogą to zaciskają nogi, a jak nie mogą to trzymają kciuki.

  7. odsłania gangsterskie metody wywierania wpływu na instytucje finansowe i przestępczego wyciągania z nich pieniędzy przez PISowski układ. 🤔 Bartosz Arłukowicz o powiązaniach personalnych .