1. nowe metody przesłuchiwania świadków

 2. 12 sie

  Zlustrowali przeszłość zawodową Ewy Gawor, bo zablokowała marsz nacjonalistów w Warszawie. Ktoś zdziwiony? Ubeckie metody pisowskich szambonurków polegają na tym, by każdego, kto wejdzie im w drogę, ochlapać jakimkolwiek łajnem. Byle zaspokoić sycącą się nienawiścią gawiedź.

 3. 14 sie

  Nowe metody treningowe w 7egiuni 🥏🐕

 4. 11 sie

  . Pani to widziała? Do tego właśnie doprowadza PIS i jego reżimowe metody, by wyeliminować elitę i zostawić głupców.

 5. 10 sie

  Jedną z pierwszych i najważniejszych dla Otwarty dialog była współpraca z Naczelną Radą Adwokacką . Politycy, dziennikarze i prawnicy to ludzie, bez których mafia nie istniała by. Teraz zastrasza kandydujących do , to metody mafijne. Na foto OD z NRA

 6. 14 sie

  1) pamiętaj o specyfice metody d'Hondta (wspiera najsilniejszych) 2) nie rozdrabniaj głosów wyborców ("głosy stracone") i zadanie domowe: Dlaczego PiS w 2015 uzyskał 37% głosów i 51% mandatów, a PO mając w 2011r. 39% głosów jedynie 45% mandatów?

 7. 14 sie

  Żona leży w szpitalu śpiączce. Mąż zdenerwowany pyta lekarza -nie ma żadnej metody aby ją wybudzić?. Lekarz przekonuje że próbował wszystkiego ale doradzam panu aby rozmawiał pan z nią jak w domu .Ok odpowiada mąż ...piwo proszę

 8. To są metody esbeckie. Jedna poprawka pani - to nie zrobiła Polska, a pisowscy „sodomici”. 3mam kciuki

 9. Metody niczym z Rosji czy Kazachstanu.Ludmiła Kozłowska wydalona z Polski - Wiadomości

 10. 13 sie

  "Finezyjne metody" działania służb w latach 80- tych XXw. nie przystają do "finezyjnych metod" działania służb XXIw. Toporne akcje byłych milicjantów i ubeków- czy to w urzędach czy na ulicy- pokazują, że mentalnie zatrzymali się oni w poprzednim stuleciu. I niech tam zostaną.