1. Patrząc na przemoc straży marszałkowskiej wobec tych zdesperowanych i zdenerwowanych kobiet w Sejmie, na płacz dzieci na wózkach inwalidzkich, na ten pisowski zamordyzm, który poprzedzony był pogardą i lekceważeniem - widać, że Dobra Zmiana spływa właśnie moralnym rynsztokiem.

 2. Mamy 8 piosenek i piosenkę, która już niedługo wypuścimy, (to nie będzie singiel. To będzie modlitwa), ludzie odbiorą na rożny sposób. Nigdy wcześniej nie robiłem takiej muzyki a czuje się w tym dobrze.

 3. Płyta, którą tworze, jest najbardziej wyczekiwaną przeze mnie płytą. Teksty i piosenki (8), które zostały stworzone, są takie „moje”, że wiem, że śpiewając je na scenie, będę się śmiał i płakał w kółko.

 4. Na bogato w tym Monako 😉 W sumie 2400 euro kar za przekraczanie prędkości w alei serwisowej. Sauber i Toro Rosso po 700 (Leclerc i Gasly), Williams 500 (2x Stroll), Renault 400 (Sainz), Ferrari 100 (Vettel)

 5. Lech Poznań bez odejmowanie punktów. 1. Kara finansowa 120.000 zł. 2. Zakaz wyjazdowy do końca 2018. 3. Kibice którzy byli w Kotle na meczu Lech - Legia, nie wchodzą na 3 mecze, w tym sama trybuna Kocioł jest pusta na jeden z tych 3 meczów (na pozostałe 2 otwarta).

  Pokaż ten wątek
 6. Polećcie mi proszę jakieś fajne seriale lub filmy, które są na netflixie. Stranger things, 13rw, Rick and Morty już widziałam.

  Pokaż ten wątek
 7. Jak się cieszę, że udało mi się załatwić te bilety. Osoby, które nie mają niech się nie poddawają bo jest jescze rok i na pewno zdążą coś jeszcze kupić. Uwierzcie, że nawet taki przegryw jak ja, je ma. To wy tym bardziej je zdobędziecie

 8. a co jeśli obraża mnie zakładanie szalika legii na kolumnę Zygmunta tak jak ciebie obraża papież przygnieciony meteorytem

 9. Fetując Wałęsę w Rydze myślę sobie, że polski Panteon tym różni się od paryskiego, że sylwetki naszych bohaterów powinny nosić ślady gryzienia po łydkach przez małych ludzi. Do tego odrębna krypta historii pisanej na nowo imienia TVP Info.

 10. Internauci mają dość farsy w Sejmie: "To cyrk na kółkach. Czas najwyższy ich wyprowadzić". Zobacz KOMENTARZE