Zakup szczoteczki elektrycznej

Jeszcze do niedawna na większość z nas nawet nie marzyła o takim wynalazku, jakim jest szczoteczka (instytut.pl) elektryczna. Męczyliśmy się ze szczoteczkami manualnymi.Na szczęście czasy się zmieniają, a szczoteczka…

Na szczęście czasy się zmieniają, a szczoteczka elektryczna to już standard w wielu domach. I ty chcesz zamienić swoją manualną szczoteczkę na „lepszy model”. Wiedz, że kupowanie szczoteczki elektrycznej wcale nie jest takie proste. Oferta producentów szczoteczek do zębów jest ogromna. Na rynku można znaleźć szczoteczki elektryczne, które różnią się między sobą ruchami wykonywanymi przez końcówki. Najbardziej popularne są szczoteczki o ruchach oscylacyjno-rotacyjnych i takie są przede wszystkim polecane. Wybierając „gadżet”, jakim jest szczoteczka elektryczna, warto zwrócić uwagę czy jest ona szczoteczką dźwiękową czy też nie.

Sygnał dźwiękowy może być przydatny wtedy, gdy mamy tendencję do skracania czasu mycia zębów. Wybierając szczoteczkę, warto również zwrócić uwagę na dostępność końcówek. Trzeba pamiętać, że jedna końcówka nie służy na całe życie. Podobnie jak szczoteczki manualne, tak i ona się zużywa.

Komentarze(2)
  1. Tereska 24-Czerwiec-2011
  2. pomyslowy45 9-Lipiec-2011

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *