1. 22 maj

  USUNĄĆ te kobiety z SEJMU ! SUBITO ! popierasz ? podaj dalej 👊🇵🇱

 2. Oto wizytówka naszego państwa prawa stworzona przez niechlujne, leniwe i chytre na kasę trzy babsztyle. Ch...j, d...pa, materacy kupa.

 3. Zdziwieni, że chlew śmierdzi. Kapiary się nie myją. Co gorsza - Niepełnosprawni też. Od miesiące biedne dzieci leżą na podłodze w brudnych przeepoconych betach. Wizytówka na Zgromadzenie NATO. Pójdzie stereotyp o brudnych śmierdzących Polakach.

 4. 17 maj

  Faceci nie rozumieją czego chcą kobiety. Kobiety nie chcą tylko seksu. Kobiety nie chcą namiętności. Kobiety chcą wpierdalać tyle żarcia ile chcą i nie tyć.

 5. 18 maj

  Kobiety mają lepiej w kwestii imion. Bo jeśli któraś przedstawi się jako Ania zamiast Anna to zostanie uznana jako sympatyczna i wesoła. Natomiast gdy facet przedstawi się jako Mariuszek zamiast Mariusz prawdopodobnie zostanie uznany za upośledzonego.

 6. 23 maj

  Pod ogłoszeniem dotyczącym polecenia asystentki pan Marcin Antecki zapytał „a dobrze się bzyka?” (i na tym pytaniu nie poprzestał). Obrzydliwie seksistowski i znieważający nie tylko tę studentkę, ale kobiety ogółem, komentarz. Dlaczego pod postem zareagowała tylko jedna osoba?1/3

  Pokaż ten wątek
 7. Sorry, ale te słowa, w oczywisty sposób wypowiedziane pod adresem protestujących niepełnosprawnych, to moim zdaniem werbalny szlam w najgorszym nazistowskim stylu. Pełnym pogardy, nienawiści i przeświadczenia o własnej wyjątkowości. Niczym nie uzasadnionej, w ustach tej kobiety.

 8. 17 maj

  podziwiam ludzi którzy w zwiastunie rozpoznali dłonie Juga

 9. Marzy mi się, aby po kolejnym już bluzgu tej złej i prymitywnej kobiety K. Pawłowicz dziennikarze i reporterzy przestali biegać za nią z mikrofonami. Ta osoba zasługuje tylko i wyłącznie na ostracyzm.

 10. 22 maj

  Teraz te zdziczałe kobiety urządził sobie galerie na ścianie w sejmie ‼️ Czekać aż wezmą się za jakiś remont i wyburzanie ścian. Jednak jesteśmy słabym Państwem że pozwalamy na takie wybryki i szantaże tych okupantek‼️