1. "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

 2. [MOTYW Z KADRY] Mamy dla Was coś nowego! 😮🎥 Z rozmawialiśmy o pewności siebie i spokoju co do własnej wartości. WIDEO 👉

 3. Z głębokim żalem informujemy, że wczoraj zmarł Krzysztof Wojciech działacz opozycyjny, odznaczony . Pogrzeb odbędzie się dzisiaj 15 listopada 2018 r. o godz. 14.00 w Gaci.

 4. . Volkswagen konsekwentnie realizuje strategię w zakresie samochodów elektrycznych. Po fabryce w Zwickau zakłady w Emden i Hanowerze od 2022 roku również mają produkować samochody elektryczne z rodziny ID.

 5. A może mistrz konfabulacji przypomni nam, jak głosował za wnioskiem o powołanie komisji śledczej ds. Amber Gold w 2012 r.? Schetyna chce powołać komisję śledczą...w następnej kadencji

 6. Dziś i jutro zapraszam do Nadbałtyckiego Centrum Kultury / Ratusz Staromiejski / gdzie mam zaszczyt i radość konferansjerować konferencję „Cud jedności”. 19 wykładów o tym jak II RP konstruowała sie poprzez architekturę!

 7. mam super przyjaciółkę, która ma w dupie to jak się czuje i czy w ogóle żyję 🐞

  Pokaż ten wątek
 8. zbieram sie od 7 i jeszcze nie wyszłam z domu

  Pokaż ten wątek
 9. Tak było wczoraj w w Warszawie na premierze książki i "On, Strejlau". Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Teraz autorzy ruszą w trasę po w innych miastach. Być może pojawią się jeszcze dwa dodatkowe miejsca, które odwiedzą! ;)