1. jestem po prostu obrzydliwa .

 2. Poseł Jarosław (PO) - Nieprawdą jest, że poprawka została zgłoszona w odpowiednim trybie legislacyjnym. Tego typu poprawka musiałaby być zgłoszona w odrębnym trybie procedowania, poprawkę zgłoszono z dnia na dzień...

 3. co to znaczy po polskiemu

  Pokaż ten wątek
 4. La Gazzetta dello Sport: Jeżeli po przeanalizowaniu rachunków zostaną wykryte nieprawidłowości, to Inter najprawdopodobniej będzie musiał zyskać 40-50 milionów euro ze sprzedaży zawodników, aby wypełnić zobowiązania wobec UEFY i FFP. Nosz kur*a, brak słów.

 5. Pamiętacie SK BANK, który upadl zaraz po wyborach w 2015? Otóż, Belka przekazał z NBP 500 mln zł pożyczki, aby bank utrzyma plynność i nie upadl przed wyborami. Kasa do NBP nigdy nie wróciła...

 6. - jaki jest szczyt błyskawicznego podejmowania decyzji w PiS? - wysłanie agentów CBA do siedziby KNF po powrocie głównego podejrzanego z Singapuru.

 7. Naczelna marionetka pisu szybko mówi w Jasionce! Zapowietrza się, trzyma się kurczowo mównicy, zwalnia uchwyt tylko po to, by szybko pogestykulować okrężnie na wysokości żołądka. a) Wzdęcie. b) Kac. c) Xenna Extra. d) Na Nowogrodzkiej dali mu ostatnią szansę.

 8. Założone przez twórców i związane z Square Enix pracuje nad wysokobudżetową grą na - wynika z informacji ujawnionych przez jednego z deweloperów. Po tym, jak zauważono wzmiankę o grze, zmodyfikowano konto i usunięto informację o grze.

 9. A i choćbym się zesrał, to nauczę walijczyków gry szybkimi i krótkimi podaniami. Coś po sobie zostawię, o!

 10. „Czyściciel kamienic” przejął jego nieruchomości. Popełnił samobójstwo. Dwa lata po śmierci został wezwany... na świadka przez jeden z warszawskich urzędów. w czwartek o 22:25 w TVP1.