1. Protestujący: jak pan może nam pomóc? Lech Wałęsa: jak bym wiedział to bym wam powiedział.

 2. Ciekawe co z Bieńkiem, czy kontuzja czy coś. Czemu nie gra jako jedyny?

 3. 2 tygodnie temu w siatkówce: „Dajemy czas!”, „Super, nowy trener”, „Jeszcze będzie przepięknie”, „Super charyzma”. Po niecałych dwóch sparingach: „Co tak ostro?”, „To nie jest zachowanie dla naszych graczy”, „Halo, opanuj się”.

 4. W odpowiedzi do

  Dla niektórych media to: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie?”, albo „oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”. Poruchać, a ofiary swojego molestowania publicznie gnoić. Tak powinni wg Pana funkcjonować dziennikarze?

 5. Kto dziś u Stokrotki: Kazik, Romek, czy Olek?

 6. Ludzie jacy wy jesteście zdesperowani. Wy potraficie tylko hejtować? Naprawdę uważacie że nie mam co robić tylko wymyślać historyjki? Chcecie dowodów na autentyczność moich słów? To zapraszam na pv po zdjęcie. Ale zaczynając od słów "jaka atencjuszka" nie dostaniecie nic.

 7. 20 maj

  ARKADIUSZOOO! 😍😍😍 Polak strzelił gola na 1-0 w meczu SSC Napoli v FC Crotone. Brawo, ! 👏Czy zobaczymy kolejne trafienia reprezentanta 🇵🇱? Oglądajcie Eleven Sports 2!

 8. Czy tylko ja tego nie oglądam?

 9. Dawidek Wildstein po ojcu jak milicjant w Misiu 😉 „Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!”

 10. Słyszę w kucharza kadry narodowej, mówiącego, że dieta polskiej kadry w Juracie to głównie ryby z Bałtyku.😨😨 Zwariował?? Szambem chce karmić piłkarzy?😲😲😲😨😨