1. Dziś mija równo 1000 lat (!) od dnia ,gdy polski władca (i późniejszy krol) Boleslaw Chrobry zdobył Kijow... I komu to przeszkadzało 😀?

 2. 13 sie

  PiS przekracza wszelkie granice absurdu. Macierewicz, który całkowicie skompromitował się jako szef MON, ma przeprowadzać audyt w tym ministerstwie? To jakby prosić złodzieja o wyjaśnienie sprawy kradzieży. to stan umysłu.

 3. 13 sie

  Według „GW” Robert Biedroń osieroci Słupsk i powoła projekt polityczny „Kocham Polskę”. Pytanie: którą Polskę? Tę, która chce się jednoczyć przeciw PiS? Tę, która uroiła sobie POPiS i kpi ze zjednoczenia? Tę, która wyzywa rodaków od kanalii? Czy tę, która znów da PiS zwycięstwo?

 4. mogłabym przestać się uśmiechać? nienawidzę mojego uśmiechu. jest ohydny jak i reszta mnie. nie zasługuję na to, żeby się uśmiechać. nie chcę się uśmiechać nie zaznając szczęścia

 5. To dlaczego na ich parady chodzi ?! Dalej działają, jak na Żyda przystalo w myśl zasady "ZŁODZIEJ WRZESZCZY NAJGŁOŚNIEJ, ŁAPAĆ ZŁODZIEJA"...i to nie żarty, to są fakty!!!Tak działają na całym ŚWIECIE.....TYLKO IDIOCI ŚWIATA DALEJ IM UFAJĄ...PO MIMO SPUSTOSZEŃ JAKIE CZYNIĄ BANDYCI

 6. W odpowiedzi do

  Zastanawiam się czego jest więcej w tej kobiecie głupoty czy nienawiści ?

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  wraz ze swoim mężem mają sprawę karną w warszawskim sądzie!!! OSKARŻENI Iwona i Dariusz W. !!! Mówi ci to coś obrońco prawaczków????

 8. Potwory które sieją ŚMIERĆ,ZWYRODNIENIA,ZABIJAJĄ MORALNOŚĆ.UCZUCIE GODNOŚCI , SIEJĄC NIENAWIŚĆ...BANDYCI WSPIERANI PRZEZ IDIOTÓW TEGO ŚWIATA.....!!! MORDERCY DZIECI , MASONI I POTWORY ŻYDOWSCY ! DLACZEGO TO ŚCIERWO POSIADA BROŃ MASOWEGO RAŻENIA, BROŃ CHEMICZNA I BIOLOGICZNĄ?!

 9. She said break. He heard homeless. And he got humble real quick. Hard to keep fussing when she got the debit card, huh?

 10. KT na ba to?😓