1. . w : gdzie byli prokuratorzy kiedy trzeba było rozliczyć wielkie afery III RP, FOZZ czy ? Polskie sądownictwo musi być oczyszczone z układów żywcem przeniesionych z czasów komunistycznych

 2. Małe wspomnienie z grudnia 2015 roku. Rozmawiałem wtedy w TVP info z prof. Karolem Modzelewskim. „Nie będzie wyborów?”. „E, będą, na Białorusi też są”. Tak straszyła PiS-em legenda opozycji zanim śniło się nam, że pojawią się obiektywni symetryści.

 3. Halo! Halo! Pytanie do męskiej części TT. Poszukuję maszynki elektrycznej z wymiennymi końcówkami. Do tej pory używałem Remingtona, jednak po dwóch latach zaczyna odmawiać posłuszeństwa.. Ktoś, coś, opinie, sugestie? Wiadomo, nie 500+ ale też nie 19,99 ;)

 4. Takie mam głupie pytanie: Czy posłanka Fiksum-Dyrdum nocuje na materacu wraz z podbechtanymi przez siebie kobitami, czy też regeneruje się wieczorem w wannie z pianką i wysypia w pościeli?

 5. Czyli co było niby tą 💣transferową dnia dzisiejszego z godziny W? Mika w Resovii czy zakończenie kariery przez Pline i jego transfer do nc+? Zakończenia się spodziewałam, Miki też... Komentator Plina? Z czegoś żyć trzeba. Coś trzeba robić... Żadne zasko.

  Pokaż ten wątek
 6. Jaką znacie piosenkę z technologią w tytule? 😂😂😂

 7. Ale o co chodzi? Hartwich do Straży Marszałkowskiej: „Proszę wyjść stąd! Tu jest nasza kuchnia!”

 8. Przepraszam bardzo kim są ci ludzie od maskirowki którzy sterują Prezesem Kaczyńskim i jego marionetkami takimi jak ta cała poseł Pawłowicz?.ps.Wycinek podkradlem z Twitta sympatyka IPP.

 9. JEZU PAMIĘTACIE JAK WCZORAJ PISAŁAM, ŻE W MOJEJ OKOLICY ŚREDNIO DZIENNIE 4 DOMY OKRADAJĄ, WPUSZCZAJĄ DO MIESZKANIA GAZ I WCHODZĄ? NO TO DZISIAJ OKRADLI JEDNO MIESZKANIE W MOIM BLOKU :))))

  Pokaż ten wątek