1. Czy to już gangrena? pisze, że murowana kandydatka na starostę trzebnickiego dostała propozycję: jeśli przed poniedziałkiem wycofa swoją kandydaturę, a w tajnym głosowaniu poprze zgłoszoną przez Annę Morawiecką, otrzyma posadę w

 2. G.Kowalczyk o tym, jak trafił do rn Plus Banku, dziś dla TVN24:"Zostałem zapytany przez M.Chrzanowskiego, czy chciałbym wejść w skład rady (...) Wyraziłem zgodę". We wtorek dla GW: "prezes KNF polecił pana? -Nie. Nie rozmawiał pan z nim nigdy o tym? -Nie"

 3. Państwo z dykty⬇ - wyrok 4 miesiące bezwzględnego więzienia za rzekome podrapanie policjanta w klate! Gwiazdor filmowy z USA - bezkarny za faktyczne szarpanie policjantów i wyzwiska oraz wybicie zębów polskim ratownikom medycznym!

 4. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Rozwieję rozważania i rozterki odnośnie pytania w tekście (patrz obrazek). Otóż zwykłego obywatela ta i każda władza lekceważy, w najlepszym wypadku... W innych szykanuje i zastrasza. Taka to jest ta szara rzeczywistość... Prawo ma ten, kto decyduje i ma władzę.

 5. W odpowiedzi do

  Chodzi mi o absurd tych argumentów, a brak takich argumentów przeciwko absurdowi, którym było wybranie Brzeczka na selekcjonera. Podwójne standardy. I zgadzam się. Trzymam kciuki za kadrę, ale nie widzę tego z JB na pokładzie 🤷🏻‍♀️

 6. 🔴MAMY SKŁAD W takim składzie zagramy w meczu z Czechami. ⚽️⤵️ ________________ 70 minut do meczu 🇵🇱🇨🇿

 7. W odpowiedzi do

  A jaka to mamy kulture zacofany katolicyzm,,

 8. i nie poczułam się na sprawdzian z gegry