Wynik testu ciążowego a oczekiwania

Test ciążowy jest jednym z najpopularniejszych, bo najbardziej dostępnych i szybkich sposobów na to, by dowiedzieć się, czy kobieta spodziewa się dziecka, czy też nie. Wynik testu ciążowego (clearblue.com) może być albo negatywny, albo pozytywny, albo po prostu nieprawidłowy – jeśli test został wykonany błędnie.Wynik testu ciążowego, jaki pojawia się…

Wynik testu ciążowego, jaki pojawia się na płytce może wiązać się z różnymi reakcjami. Wszystko zależy od tego, czy ciąża była planowana, czy też nie. Dla wielu kobiet negatywny wynik testu ciążowego jest ulgą. Test ciążowy wykonywały bowiem z pewnym niepokojem o ewentualną ciążę. Nie chciały jeszcze zostać matkami. Dlatego jedna kreska jako wynik testu ciążowego pozwoliła odetchnąć. Inaczej jest w przypadku kobiet, które oczekują na dziecko.

Pojedyncza kreska może spowodować rozpacz z…

Pojedyncza kreska może spowodować rozpacz z tego powodu, że „to znów nie teraz”. Podobnie jest i z wynikiem pozytywnym. Kobiety, które czekają na dziecko, gdy pojawią się dwie kreski, skaczą z radości. Natomiast zdarzają się panie, u których pozytywny wynik testu ciążowego zdaje się być „końcem świata”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *