1. A ja dzisiaj piszę dla odmiany o rolnictwie. Chleb po 10 zł, mięso droższe o 40 proc.? \"Sytuacja na wsi jest dramatyczna, a rząd przespał kryzys\" przez

 2. Góra Kalwaria. Matka z córką próbowały skopać i utopić swojego psa. Interweniował przypadkowy świadek i Fundacja Animal Rescue Poland (ta sama, która teraz próbuje nie dopuścić do zabicia zwierząt w zoo w Cyganówce).

 3. Chcesz założyć organizację pozarządową albo dowiedzieć się, jak zdobyć pieniądze na jej działalność? A może chciałbyś wziąć udział w szkoleniach i warsztatach dla organizacji pozarządowych?

  Pokaż ten wątek
 4. najlepsze jak poszliśmy do maksa na chwilę po cbr i musiał koło dopompować i jedzie jakiś sąsiad na rowerze i mówi do maksa 'kupiłeś sobie piękny samochód, jeszcze biały, idealny do ślubu' XDDDDD a my tak na siebie i beka

  Pokaż ten wątek
 5. Nasi goście z Białorusi już są! Wczoraj zagraliśmy z nimi sparing, a dla Was mamy kilka akcji z meczu fenomenalnych Krzyśka Komarzewskiego i ! Niezmiennie zapraszamy - Memoriał Leona Walleranda już od jutra w !

 6. Otóż to - szacunek wobec naszej armii to nie to samo, co bratanie się z PiS-em. To było Święto Wojska Polskiego, a nie wojska pisowskiego. Szkoda, że niektórzy politycy nawet na tę płaszczyznę przenoszą spory partyjne.

 7. teraz jak przyjrzałam się tym zdjęciom, to on siedzi w pralce ?? (low quality pic of a high quality boy😋)

 8. Patrzalqm się na pierwszy napis 5 minut nie wiedząc o co im chodzi, a potem zerknelam trochę niżej i aż wstałam

 9. zrobilam wejście smoka, pokazałam sie, że mam się dobrze i wyszłam

 10. W odpowiedzi do

  Ale z tego co rozumiem ten koleś był Japończykiem, a nie białasemm