1. 20 maj

  Mój pokój jest piękny! Btw. chcecie gadany room tour? Co polecam i co jest wygodne oraz jakie mam panele? Btw2. Między regałami chcę neon, więc podsyłajcie mi inspiracje!

 2. 16 maj

  Kandydat Jaki ma bardzo wygodne obietnice. Obiecał darmowe parkowanie dla samochodów elektrycznych, które jest już gwarantowane ustawą. Chce stawiać ładowarki, które i tak stawia PGE. Wcześniej obiecał most, który buduje GDDKiA. Czekamy na obietnicę dokończenia I linii ...

 3. 19 maj

  Nie bądźcie jednorazowe plis 🙃

 4. 18 maj

  Na weekendowe spacery warto zakładać wygodne obuwie 😀

 5. 17 maj

  Niepełnosprawni w sejmie zajmują 68m i 80 cm kw powierzchni na bocznym podeście w gmachu o pow wielu tys m kw. i z tego powodu marszałek odwołał sejmik dzieci i młodzieży, noc muzeów, wycieczki szkolne niepisowskie, przepustki jednorazowe, wstęp do biblioteki. WSTYD i ABSURD

 6. 14 maj

  Sprzedam martensy żółte, lakierowane, rozmiar 41 (wypadają mniejsze), bardzo wygodne, cena 180 zł kupione za ok. 300 zł, stan bdb, sprzedaje bo są za małe, a zbieram na glany i proszę o rt!!!!!!

 7. 20 maj

  Kiedy wszystko wydałaś na bilet i teraz jesteś tak biedna że myjesz łyżeczki jednorazowe w zmywarce

 8. polecacie jakieś ładne, wygodne buty? najlepiej do 250 zł

 9. 19 maj

  Kolejna makowa klawiatura dead. Wystarczy tyci kropelka albo spojrzenie na mgłe za oknem i szmelc. Perfekcyjnie wygodne, cudownie się pisze, ale szmelc to jak żaden inny. Następna klawa będzie od Logitech albo MS. Rzekłem.

 10. 21 maj

  Niepełnosprawni proszą Lecha Wałęsę, żeby z nimi został - "mamy wolny materac". Były prezydent woli jednak wesprzeć kampanie POlityka PO, Pana Włodzimierza Karpińskiego, na spotkaniu w Puławach... oraz wygodne łóżko w HOTELU.