1. 14 sie

  Przychodze do was z zapytaniem czy lepiej kupic superstary za 100 zl (ktore juz kiedys mialam i byly bardzo wygodne swoja droga) czy lepiej vansy old skool (?) za 140 zł (Ich nie miałam nigdy) Rt- vansy Fav - superstary

 2. 14 sie

  ok 7 na dworcu centealnym w warszawie na peronie 2 badz w lazience zgubilam portfel, maly brazowy, w portfelu sa wszystkie dokumenty, bilety jednorazowe, zapalnika wiem, ze kasy nie odzyskam ale jesli ktos znalazl bardzo prosze o kontakt!!!!

  Pokaż ten wątek
 3. 13 sie

  Koszulki damskie: Jakieś kurwa kwiatki, krótkie rękawki, prześwitują. Koszulki męskie: MARVEL, odpowiednie rękawki, mięciutkie, wygodne.

 4. 14 sie
  W odpowiedzi do

  ok. każdy może czytać, poszukiwać i badać. Jednak Pan Cenckiewicz, uważający się za historyka, jest zwykłym chuliganem historycznym a nie historykiem. To co nie wygodne to zataja a to co może spasować do jego urojeń staje się najważniejszym faktem historycznym.

 5. 13 sie

  jakie wygodne butki sportowe polecacie, zeby mi sie nie rozjebały po kilku msc??

 6. 6 sie

  66. noszenie za dużych bluz jest bardzo wygodne

  Pokaż ten wątek
 7. 14 sie

  Zdecydowanie moje ulubione długopisy Wygodne i funkcjonalne, bo mają rysik

  Pokaż ten wątek
 8. 13 sie

  Kocham takie trochę workowate sukienki. Hugo mnie że są dla niektórych brzydkie. Ale kuźwa jakie wygodne 😍

 9. 14 sie

  Razi mnie u polityka niedbałość językowa, braki w słownictwie, błędy w odmianie. Nie chodzi o jednorazowe pomyłki, ale notoryczne błędy w komunikacji.

 10. 11 sie

  podjebałam trzy jednorazowe mleczka do kawy

  Pokaż ten wątek