1. 17 maj

  Wyobraziłam sobie posła Piotrowicza bez zębów. Kiepsko by wyglądał.

 2. Czy skazujacy sędzia i prokurator w sprawie p.Tomasza (wypuszczoneg po 18latach)powinni zostać pozbawieni swoich funkcji ? Uznano np. , że zgadzają się odciski zębów.. Było zbyt mało przesłanek, to jest rola prokuratora by przedstawić opinie biegłych a ten nawet AKT NIE CZYTAŁ!!

 3. Wyobraziłem sobie reklamę: "CZY JESTEŚCIE GOTOWI NA NAJBARDZIEJ SZALONĄ NOC W WASZYM ŻYCIU PEŁNĄ ALKOHOLU, ZBYT GŁOŚNEJ MUZYKI I KOBIET GOTOWYCH POPEŁNIĆ ŻYCIOWE BŁĘDY?! Mówiąc szczerze nic nas to nie obchodzi, bo jesteśmy tu by reklamować naszą nową wybielającą pastę do zębów"

 4. Nie żebym wcześniej nie ostrzył sobie zębów na kolejne derby Łodzi, ale awans ŁKS to też jeden mocny przeciwnik mniej do awansu w następnym sezonie.

 5. 14 maj

  Nie polecam kichać podczas mycia zębów

 6. Koleżanka powiedziała że przyniesie mi szczoteczkę do zębów która podczas mycia zębów puszcza piosenkę Justina Biebera. Nadal jej nie dostałam a ja tu czekam bo serio chce ją dostać.

 7. 15 maj

  Jeżeli dla was sok pomarańczowy po umyciu zębów jest smaczny to nie jesteście ludzmi i musiałbym wymyslec dla was jeszcze gorsze tortury

  Pokaż ten wątek
 8. 13 maj

  Jutro muszę kupić pastę do zębów.

 9. 14 maj

  Mój dziadek zawsze kruszył chleb do zalewajki, to ja z bratem też tak robiłem. Babcia pyta: dlaczego kruszycie chcleb do zalewajki? - bo dziadek tak robi - ale dziadek nie ma zębów 😂 Robię tak do dziś :)

 10. 18 maj

  Musze pojechac do miasta po szczoteczke do zebow z bambusa bo chce przestac uzywac plastikowych

  Pokaż ten wątek