1. 14 lis

  „Wałęsa apeluje w "Politico": Polskę trzeba wyrzucić z UE” - to kto chce Polexitu ?

 2. 14 lis

  "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

 3. Dokladnie, koszty przerastaja przychody to tylko w panstwowych biurokracyjnych glowach moze sie miescic ten typ rozumowania.

 4. 🤣🤣🤣 ktoś powinien ja rozliczyć z jej obelg w stosunku do suwerena.

 5. 14 lis

  Frasyniuka wyprowadzili o 6 rano z mieszkania. A Chrzanowski pojechał do KNF, wrócił do domu i do końca grudnia ma stosunek pracy. Te sytuacje są nieporównywalne, co nie?

 6. Obejrzę do końca , ale coraz mniej mi się ta telka podoba niestety. Tym bardziej po tym co się wydarzyło w ostatnim odcinku.

 7. W tym roku sylwestra znowu spędze w domu. Mam 21 lat i nigdy nie byłam na zabawie sylwestrowej. Żałosna to moje drugie imię

 8. W odpowiedzi do

  Ale co w tym dziwnego? Z biologicznego punktu widzenia zyjacy pies jest swiadomy i czuje, wiec ma wyzszy status niz kilkunastotygodniowy plod, ktory nie jest nawet w polowie drogi do stania sie czlowiekiem. Osadzanie innych powinniscie zostawic swojemu Bogu - tak ponoc nakazal.

 9. W odpowiedzi do

  Z tym się zgodzę 🙈 pracuje a gastronomi i nie ma nic bardziej obrzydliwego od mycia kostkarki to jakie syfy i w przeróżnej konsystencji są wyciągnę z niej to masakra a jest myta po każdej imprezie

 10. W odpowiedzi do

  Miło się słucha, ale ... brak odpowiedzi lub brak choćby próby przybliżenia sylwetki "tego", kogo lud miałby osadzić na tronie w nadchodzących wyborach. KO - nie PiS - nie Kukiz'15 - w wewnętrznych podziałach RN - za młodzi, bez doświadczenia