1. -ego hasło na wybory "Odsunąć PiS od władzy.."a to Rafałkowi nikt nie powiedział kto rządzi od lat w Ratuszu?😂

 2. który motyw na ig wam się bardziej podoba? 1 czy 2?

 3. 13 sie

  Rzecznik PO i poseł Jan Grabiec 2 tygodnie temu opublikował nieprawdziwą informację. Do dziś nie przeprosił, a wpis nadal wisi (link: ) Z czego wynika to totalne przyzwolenie na fakenewsy w obozie opozycji?

 4. znacie jakąś stronę na której mogę zaprojektować własną koszulkę w dobrej jakości?

 5. są tu jakieś dobre duszyczki,.które chcą mnie poratowac zdjęciami sosów i Shawn a w dobrej jakości? Tak żebym mogła je wydrukowac i nakleic na zeszyt! Dajcie dla zasięgu proszę!

  Pokaż ten wątek
 6. 13 sie

  Marat Izmaiłow o Sa Pinto: Niezależnie od rywala, zawsze krzyczał” „Wykończymy ich!” Albo „jesteśmy silniejsi”. Był bardzo emocjonalny. Czasem patrzył na piłkarza i pytał: „Kto jest najlepszy?”. Wszyscy musieli krzyczeć: "Sporting". Może dlatego doszliśmy do półfinału LE.

 7. chce ktoś f4f na insta?

 8. Ja chyba ŹLE widzę. !!!!!!!!!!! Masowa wycinka drzew jako jedyny środek zwalczający kornika drukarza. Czas nagli - pisze die Welt - wydajność jednostki ciężkiego sprzętu to ok. 70 wyciętych drzew dziennie! W bawarskim lesie MOŻNA ??? ????? Co na to

 9. Macie dalej rzeczy z Violetty czy coś już z nimi zrobiliście? Ja mam dalej wszystko i na razie nikomu ich nie zamierzam oddać ani wyrzucić, bo mi szkoda