1. Jak uniknąć merytorycznej dyskusji? Trzeba ogłosić krytyków zdrajcami, wrogami, agentami itp. PIS i PIS- media gorliwie naśladują najgorsze praktyki totalitarnej propagandy.Wspiera to część Kościoła.

 2. Jako jedyny przedstawiciel opozycji stałem dziś na trybunie honorowej. Bo to zaszczyt oddać hołd naszym żołnierzom i przodkom, którzy niepodległość wywalczyli. Bo jako opozycja propaństwowa nie godzimy się na zawłaszczenie państwa przez jedną opcję. A święta powinny nas łączyć.

 3. . otworzył widowisko i opowiedział historię o chłopcu, żołnierzu, który bronił Lwowa w 1919 roku

 4. kocham robić zdjęcia przed i po sprzątaniu

 5. obejrzałam przed chwila nasze teledyski obozowe i tak mi przykro

  Pokaż ten wątek
 6. Nie wiem jakoś ja gdy ktoś przychodzi pierwszy raz i nie wie w co ręce włożyć to mówię wszystko co wiem łącznie z pierdołami których pewnie ta osoba by nie popełniła ale tak na wszelki wypadek bo lepiej się uczyć na czyichś błędach niż na własnych. Nie wiem czemu inni mają z tym

  Pokaż ten wątek
 7. Poznać termin wyborów samorządowych to jedno, ale najważniejsze to w nich uczestniczyć. 🎯 Upewnijmy się, że również nasi bliscy i znajomi 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦👨‍👧‍👦👩‍👧‍👦👫👬👭 wezmą w nich udział!

 8. • riverdale w liceum w riverdale archie, betty, veronika i jughead zmagają się z przeciwstawnymi pragnieniami i próbują poradzić sobie z tragiczną śmiercią kolegi. 💨 fajny, ile ludzi tyle opini o tym serialu, ale niektórzy przesadzają o jego świetności, pierwszy sezon lepszy

  Pokaż ten wątek
 9. Krajowi mają hopla na punkcie zapuszczania bród !🤣 Lenistwo polegające na braku codziennego golenia się , i przekonanie, że nieogolona gęba wygląda inteligentniej , świadczy , że są prostym przełożeniem chamów, którzy próbują robić za Panów.