1. 13 paź

  Trzaskowski ma: Ego – Wałęsy Charyzmę – Schetyny Fałsz – Tuska Sztuczność – Budki Lenistwo – Komorowskiego Gafy – Petru Wiarygodność – HGW Rekordowa kumulacja!

  Pokaż ten wątek
 2. 20 paź

  Z racji ciszy wyborczej przygotowałem kilka testow zagadek i quizów, aby nam się nie nudziło. Poprawną odpowiedź proszę poprzedzić #. Pytanie 1: Ile milimetrów ma 1 centymetr?

 3. 26 paź
  W odpowiedzi do

  Krzychu wiarygodność Masy jest zerowa! Powie wszystko

 4. 30 paź

  Jaką wiarygodność ma formacja, która z pełną świadomością utrzymuje na czele swojego rządu nałogowego i notorycznego kłamcę?

 5. 2 lis

  Padłby jeszcze większą ofiarą hejtu, gdyby zapytał prof. Jana Tomasza Grossa lub prof. Jana Grabowskiego o wiarygodność ich tez i badań oraz o źródła antypolonizmu.

 6. 4 lis

  Ten tekst bezpodstawnie uderza w moją zawodową wiarygodność. Całkiem serio zastanawiam się nad skierowaniem pozwu przeciwko portalowi i jego redakcji.

 7. 6 lis
 8. 16 paź

  Czytam, że lider gangu pseudokibiców wyszedł z włoskiego aresztu przed ekstradycją, a jednym z podnoszonych przez prawników argumentów była kwestia zagrożonej praworządności w Polsce. PiS doprowadziło do ruiny wiarygodność Polski w każdej dziedzinie, ale wytrwale brnie dalej.

 9. 12 paź

  Jest dowód zwycięstwa . Tvp info ( czyli TVPIS) napisała, że trudno wyłonić zwycięzcę😀 To oznacza, że uznali całkowitą klęskę . Gratulacje dla Rafała. Spokój, zdecydowanie i wiarygodność przeważyły.

 10. 14 paź

  Jaki - plan, konkret, wiarygodność. Trzaskowski - brak planu, ciągłe zmiany zdania, wiarygodność bliska zera. Taka jest zasadnicza różnica, widoczna również na .