1. 16 sie

  kiedy spóźnia ci sie miesiączka i nagle na instagramie masz w polecanych pełno zdjęć bobasów,reklamy testów ciążowych a na youtubie jakieś filmy na temat jak dobrze wygladac z dużym brzuszkiem

 2. 15 sie

  Brak na defiladzie żydowskich żołnierzy, szczególnie sierżanta Danielsa w stroju rekonstrukcyjnym polskiego wojownika zydowskiego sprzed 1000 lat, podważa wiarygodność wypowiedzi Prezydenta Dudy, premiera Morawieckiego i prezesa Kaczyńskiego o odwiecznym sojuszu polsko-żydowskim.

 3. 17 sie

  Sprawa jest bardziej kuriozalna niż odwołanie przez PiS prawie gotowego kontraktu na śmigłowce Caracal.

 4. 18 sie

  Napiszę coś z życzliwością. O ile przekręcający Ewangelię, występując tutaj anonimowo, będą oddziaływać na słabszych siejąc głupotę, o tyle pozostawanie anonimowym głosicielem Ewangelii zmniejsza wiarygodność głoszonych wartości. Tego się nie przeskoczy.

 5. 18 sie

  przykro mi bo ludzie nadal nie maja zbyt duzej wiedzy na temat testow na zwierzetach albo to po prostu bagatelizuja a to jest naprawde duzy problem i niewinne stworzenia musza niestety cholernie przez to cierpiec:')

 6. 13 sie

  Zapraszanie Marka Króla do komentowania życiorysu Ewy Gawor zakrawa na sabotaż. Wiem, ze Pan Redaktor musi sie wypowiedzieć w każdej kwestii, ale akurat w sferze stosunku do komunizmu jego wiarygodność jest zerowa.

 7. 16 sie

  czy tylko mi sie nudzi w te wakacje i z jednej strony chce już wrócić do szkoły bo tam zawsze sie cos dzialo ale z drugiej nie chce bo jak pomysle ze bede ostatnim rocznikiem i czeka na mnie tyle testow to chce przedłużyć te wakacje jeszcze o 4 miesiące

 8. 15 sie

  ORANKO sługi Ziobry , Ministra . Wiarygodność zero.

 9. Jeżeli ktoś zasiada w RN lub zarządzie fundacji (lub innej organizacji), hojnie obsypywanej publicznymi pieniędzmi, dostaje granty od polityków, etc., to jego wiarygodność jako eksperta, jest z e r o w a, choćby miał wiedzę jak z Ursynowa na Białołękę.