1. 21 maj

  Co jest irytującego w byciu w ciąży? zapytała o to Irlandki. Już 25.05 referendum w Irlandii, czy odejść od prawie całkowitego zakazu aborcji. My mówimy TAK! Restrykcyjne prawo zagraża wszystkim kobietom w ciąży.

  Pokaż ten wątek
 2. 20 maj

  🤰 niby emoji laski w ciazy, a ja tam jej uzywam gdy sie za bardzo nazre i czuje sie jak w takiej ciazy, ale spozywczej XDDD

 3. 19 maj

  KTOŚ MI WYJAŚNI O CO CHODZI?? CZEMU ONA JEST W CIĄŻY CO

 4. 22 maj

  Norwegia. Nie można kobietom w ciąży pokazywać monitora z USG, aby ich nie zestresować, gdyby chciały zdecydować się na aborcję. Nie można mówić o serduszku, rączkach, nóżkach. Absurd do którego prowadzi aborcyjne prawo.

 5. 24go stycznia urodził się nam Franek, w 6 miesiącu ciąży, ważył 915g. Mama z Frankiem przeżyli w szpitalu 120 dni. Dziś przywiozłem nareszcie do domu moich dwóch Wojowników ze stali. Franek żyje tylko dzięki mamie, lekarzom z oddziału w Rudzie Śląskiej i Jurkowi z .

 6. niech moja mama urodzi juz no i mozna byc w tej ciazy

  Pokaż ten wątek
 7. Hej właśnie odpaliłem tego Bosmana od Ciebie z okazji ciąży i wygrałem kolejnego :) Pewnie będzie ciąża mnoga!

 8. 21 maj

  > jadę tramwajem > wsiada pani w zaawansowanej ciąży > jakiś chłopak od razu się zrywa, żeby usiadła na jego miejscu > momentalnie na to siedzenie wpycha się jakaś babeczka w okolicy pięćdziesiątki i mówi, że musi usiąść, bo jest starsza > ???????????????

  Pokaż ten wątek
 9. 21 maj

  Z okazji Dnia Matki organizujemy zbiórkę dla Domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Dom prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia udziela pomocy samotnym i bezdomnym kobietom z dziećmi i kobietom w ciąży ❤️Ośmielam się prosić o pomoc i RT 😊

 10. 23 maj

  Kotka mi się okociła, nawet nie zauważyłem że w ciąży jest. Może dlatego, że tylko jeden kot