1. Na trybunie honorowej mentalny PRL. Paraduje sprzęt godny Układu Warszawskiego. Efekt Macierewicza! Na niebie nowiutkie samoloty dla sprawców rozbrojenia Polski.

 2. Chciałem oficjalnie przeprosić min. Błaszczaka i kierownictwo MON za krytykę z mojej strony w ostatnich dniach – jednak na defiladzie widać inwestycje sprzętowe ostatnich 3 lat...

 3. Jeszcze 10 lat temu ONR maszerował w Warszawie raz w roku. Teraz maszerują raz na dwa tygodnie. Po mieście zburzonym przez nazistów. Szybko zapominamy.

 4. znalazłam to teraz na youtube, dlaczego ja nie widziałam tego wcześniej

 5. dajcie mi linki do fajnych playlist na spotyfi z polską muzyką najlepiej stary dobry rock wiecie perfect lady pank etc

 6. Dali mu rower, to się pcha do autobusu. Po co nam tysiące Hindusów na rowerach? Co to za usługa, że ktoś z Indii, nieprzebadany na obecność chorób czy wirusów przywiezie Ci odgrzewane "coś w sosie curry" ? Czy dlatego wojewodowie z zgodzili się na przyjęcie emigrantów ?

 7. Barcelona vs Boca Juniors. Na trybunach trans "Genua w sercu".

 8. 📱| Lee dodała ten filmik na swoje insta story 💦💦

 9. Za rok Lisku cud nie będzie konieczny, bo Polacy nie dadzą się więcej nabrać Tobie oraz pseudoelytom, którzy im wmawiali, że ciepła woda w kranie powinna im wystarczyć. To koniec Lisku pakuj walizki i wyjedź za Odrę, nikt tu po tobie nie będzie płakał ani tęsknił.

 10. zastanawiam się czy nie kupić tej torebki ale w sumie nie jestem pewna

  Pokaż ten wątek