Usuwanie przebarwień za pomocą piaskowania

Niestety codzienna higiena jamy ustnej oraz systematyczne szczotkowanie zębów nie są gwarantem białego uśmiechu. Na zębach pomimo odpowiedniego dbania o uzębienie często odkłada się osad, który prowadzi do przebarwień. Takie przebarwienia są poważnym problemem estetycznym, z którym należy walczyć.Usuwanie przebarwień to jedyne rozwiązanie w…

Usuwanie przebarwień to jedyne rozwiązanie w tej sytuacji. Wyróżnia się wiele metod, ale usuwanie przebarwień za pomocą piaskowania zębów jest uważane, za jedną z bardziej skutecznych metod. Usuwanie przebarwień metodą piaskowania usuwa trwałe przebarwienia zębów, które spowodowane są piciem kawy czy też paleniem tytoniu. Dzięki piaskowaniu w miarę prosty sposób jesteśmy w stanie pozbyć się zmian powierzchniowych koloru szkliwa oraz usunąć nieco głębsze przebarwienia.

Usuwanie przebarwień piaskowaniem nie wymaga wcześniejszego…

Usuwanie przebarwień piaskowaniem nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. Sam zabieg polega na przyłożeniu do zębów szybko obracającego się wiertła, zakończonego specjalnym aparatem, który pod dużym ciśnieniem wystrzeliwuje drobne kryształki sody. Po zabiegu widać wyraźne zmiany w kolorze, a wszelkie przebarwienia i plamki znikają.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *