Uroki wakacji w wiejskim domku

Dacze, domki letniskowe, czy też wiejskie posiadłości, to luksus, na który stać niewielu z nas. Jednak wzorem Skandynawów coraz więcej z nas decyduje się na posiadanie wiejskiego domku, w którym można spędzać gorące lato, tak uciążliwe w miejskim zgiełku. Spędzanie wakacji we własnym domku staje się możliwe dzięki ofertom na rynku nieruchomości. Przede wszystkim warto sprawdzić oferty sprzedaży budynków w okolicznych wsiach.Często można trafić na nie lada…

Często można trafić na nie lada gratkę. Co prawda nabyta okazyjnie nieruchomość wymagać będzie od nas dokonania remontu, ale summa summarum i tak koszty będą niższe niż w przypadku budowy nowego domu lub zakupu stosunkowo niedawno wybudowanego. Czasem zdarza się że kupujemy takie wiejskie chatki od wiekowych właścicieli wraz z e starym umeblowaniem. Miłośnicy antyków zdecydują się zapewne na renowację niektórych z nich. Takie odmalowane i odlakierowane starocie wytworzą w naszym wnętrzu niepowtarzalny klimat. W sklepach meblarskich, a także w marketach budowlanych możemy nabyć farby przeznaczone specjalnie do malowania mebli. Trzeba wiedzieć, ze nie tylko rodzaj użytej farby się liczy, ale także sposób malowania mebli, ilość nakładanych warstw oraz ich grubość. Większość produktów tego typu a właściwości konserwujące, a więc pozwoli to na dłuższe zachowanie wspaniałego wyglądu naszym stolikom, ławom czy kredensom.

Galeria

Dodatkowym atutem wakacji na wsi jest możliwość wypuszczania psa do ogrodu (everydayme.pl). Domek otoczony ogrodzonym terenem zielonym to wymarzone miejsce dla naszego czworonoga i duża wygoda dla nas samych. Liczba spacerów na smyczy znacznie się dzięki temu zmniejszy. Wypuszczając psa do ogrodu dajemy mu dużo swobody, nie tak jak w przypadku spacerów przy nodze po miejskich skwerkach i trawnikach. Pamiętajmy jednak, że nawet w ogrodzie nas pies powinien przestrzegać pewnych reguł i zasad.

Comments (1)
  1. Sabina 3-Styczeń-2014

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *