1. 13 wrz

  A w ogóle,JAKIM PRAWEM Niemcy w swym Bundestagu robią „przesłuchania na temat praworządności W POLSCE !? A miarodajnym źródłem wiedzy o „faszyźmie”, „dyktaturze” i „łamaniu wolności” w PL ma być powsz. uchodząca za agenta Putina Ukrainka Kozlowska?

 2. 17 sie

  a czy źródłem Onetu nie mógł być tekst Zaremby?

 3. 14 paź

  Podręcznik do historii 5 klasa szkoły podstawowej. Historia Izraela; Mojżesz otrzymał kamienne tablice z dziesięciorgiem przykazań od Boga na górze Synaj. WTF? Co to jest? Historia czy religia? Odkąd Biblia jest źródłem historycznym? To ma być świeckie państwo?

 4. 6 paź

  Czy tylko mi nie przypadła do gustu uroda Jimina? W sensie nie mówię, że jest brzydki, ale po prostu jakoś nie mój typ??

 5. 4 lis

  Przeczytałam dziś, że ładniejsze kobiety są po prawej stronie... Po co takie podziały nawet w takiej przyjemnej kwestii jak uroda? 🤦‍♀️

 6. 3 sie

  A nie można byłoby po prostu ustalić, że źródłem prawa są: Gersdrof, Matczak, Rzepliński i Bodnar a Dziennikiem Ustaw Gazeta Wyborcza?

 7. 1 paź
 8. 21 paź

  jestem ciekawa, czy bardziej podoba wam się uroda Belli czy Gigi?

  Pokaż ten wątek
 9. 23 wrz

  feya, wytłumacz (a najlepiej daj namiary) mi który z bogów obdarował cię taką urodą? jesteś prześliczna.

 10. 25 sie

  Czy Kościół ma problem z duchownymi-pedofilami? Ma. Czy źródłem problemu jest celibat? Nie. Źródłem problemu jest odejście od tradycyjnej formacji kapłanów, od dyscypliny, rozluźnienie i przymykanie oka na księży-homoseksualistów. To oni w większości dopuszczają się pedofilii.

  Pokaż ten wątek