1. 17 maj

  Gdyby uroda odzwierciedlała wnętrze, jak bardzo bylibyście brzydcy?

 2. 17 maj

  Jakim prawem do tej pory go nie ma?Można by pomyśleć, że Polacy umierali tam wczoraj. Przez kilkadziesiąt lat działalności nie zdążono zrobić porządnej ekspozycji?! Kłamliwe, obrzydliwe muzeum nieszanujące przelanej krwi i ludzkiego cierpienia.I pewnie na obietnicach się skończy.

 3. 17 maj

  Warto, oczami wyobraźni, postawić siebie przed Bramami Nieba. Ten moment przyjdzie nawet w życiu najbardziej niewierzącego ateisty... Co wtedy będzie ważne? Nasze IQ, wiedza, uroda, książki napisane? Nie! Tylko miłość i pokora. Bo one pozwalają przyjąć nam Miłosierdzie Boga❗️

 4. 17 maj

  Czym pragniemy obdarować drugiego człowieka i dokąd go poprowadzić? Bądźmy źródłem błogosławieństwa BOGA i opiekunami nadziei Świętości.

 5. W odpowiedzi do

  Przedstawiciel jedynie słusznej partii matki. Czy wy ich opłacacie, jeśli tak to ile od jebka? Głównym źródłem naszej siły jest jedność narodu polskiego. Wszyscy odpowiadamy za Polskę. Komunistyczne hasła, które wy w trochę innej postaci propagujecie. Komuchy.

 6. źródłem epidemii jest drabinesku-kolanesku ?

 7. W odpowiedzi do

  Czyli to tez Diana? Niezwykla uroda. Yroche podobna do mnie😶🙄

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Co dostały? Konkretnie. Że źródłem.

 9. W odpowiedzi do

  Ale co wy chcecie od dziennikarzyny, który robił karierę tylko dlatego, że był źródłem służb specjalnych i jego materiały to były wrzutki tychże służb?

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Te "wielkie narody" ze wspaniałymi gospodarkami i demokracjami, które nigdy nie miały wojny na swoich terytoriach a jesli juz to poddawały się z tchórzostwa lub zdradzaly sojuszników albo Niemcy którzy są od stuleci źródłem zła w europie- ONI mają czelność pouczać- Nas Polaków!?