1. Jeszcze 10 lat temu ONR maszerował w Warszawie raz w roku. Teraz maszerują raz na dwa tygodnie. Po mieście zburzonym przez nazistów. Szybko zapominamy.

 2. :"Za 2 lata, w 1920 roku, już w innej rzeczywistości politycznej, po zwycięskich wyborach, będziemy mogli w stanie zorganizować te wybory w taki sposób, że wszyscy staniemy koło siebie, nie będzie rożnych, osobnych uroczystości, nie będziemy tego dnia czcić osobno"

 3. jednego dnia mam ochotę kogoś buziaczkować wszędzie a drugiego już udusić tak o po prostu taka moja natura przepraszam

 4. czy są jakieś grupy społeczne, których posłowie PO nie obrazili w dniu dzisiejszym?

 5. Harry podczas kolacji z rodziną Cindy Crawford w Muskoka, Ontario. 13.08.2018

 6. Ludmila myślała, że po delegalizacji Otwarty dialog dopiero się zacznie: : wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy... Sprawa się rypła. Polskie służby zadziałały profesjonalnie - max efektu min strat. Deportacja i zakaz wjazdu do ! Z Belgii, nie z Polski. Szapo ba!

 7. Godzę się na PiS-owski „czyściec” za cenę odsunięcia PO od władzy - mówił swego czasu pan Legierski, działacz LGBT, który wielokrotnie był kandydatem na lewicowych listach. Dziś tacy jak on są wg Błaszczaka „sodomitami”. „Największą karą czyśćca jest niepewność sądu” (B. Pascal).

 8. Jestem ciekawa kto czyta mojego tt Może coś po sobie zostawicie w kom? Jakaś emotka czy nawet kropka

  Pokaż ten wątek
 9. Po dzisiejszej defiladzie Wojska Polskiego 🇵🇱🇵🇱✌️✌️✌️ Dobranoc Prawi 😍😘😘😘😘

 10. Może to nienormalne, ale kiedy jestem w byle jakich ubraniach, do chodzenia po domu, to moje poczucie wartości spada o 1000, czuje się beznadziejnie i w ogóle, a jak ubiorę się wyjściowo, np. Jakieś jeansy i fajna bluza, to wzrasta o 10000000000