1. jesli mam limit 500 kcal i zjadlam 562 a spalilam 279 to po prostu to odejmuje i wychodzi na to jakbym zjadla 283 czy jak??

 2. Poseł Jarosław (PO) - Nieprawdą jest, że poprawka została zgłoszona w odpowiednim trybie legislacyjnym. Tego typu poprawka musiałaby być zgłoszona w odrębnym trybie procedowania, poprawkę zgłoszono z dnia na dzień...

 3. Pamiętacie SK BANK, który upadl zaraz po wyborach w 2015? Otóż, Belka przekazał z NBP 500 mln zł pożyczki, aby bank utrzyma plynność i nie upadl przed wyborami. Kasa do NBP nigdy nie wróciła...

 4. Już po . Na marszu było 250 tys. osób. Było spokojnie dostojnie i godnie. Po marszu wypadałoby organizatorom MN i stronie rządowej spotkać się i podziękować nawzajem. Tak się robi w cywilizowanym świecie.

 5. co to znaczy po polskiemu

  Pokaż ten wątek
 6. Naczelna marionetka pisu szybko mówi w Jasionce! Zapowietrza się, trzyma się kurczowo mównicy, zwalnia uchwyt tylko po to, by szybko pogestykulować okrężnie na wysokości żołądka. a) Wzdęcie. b) Kac. c) Xenna Extra. d) Na Nowogrodzkiej dali mu ostatnią szansę.

 7. Kamil wraca do klatki po pierwszej porażce w ostatnich 10 pojedynkach. "Szymek" był niepokonany przez 1708 dni (4 lata i 8 miesięcy).

 8. „Czyściciel kamienic” przejął jego nieruchomości. Popełnił samobójstwo. Dwa lata po śmierci został wezwany... na świadka przez jeden z warszawskich urzędów. w czwartek o 22:25 w TVP1.

 9. Pokaż ten wątek
 10. Kluczowy jest moment kiedy w kilka godzin po złożeniu zawiadomienia do prokuratury przez Giertycha wpływa do sejmu poprawka dająca szefowi KNF wydanie decyzji o przejęciu jednego banku przez inny bank.