1. 19 maj

  Masz wybór... Decyduj mądrze...

 2. 22 maj

  Zastanawia mnie, skoro Jessica płakała podczas przebierania się w sklepie, bo wspominała gwałt i to był bardzo trudny temat, to dlaczego bez oporów rozebrała się przed Justinem. Rozumiem że czuła się lepiej ale i tak trochę to naciągane imo.

 3. Czy ktoś z Krakowa poleci: 1) pub na Kazimierzu 2) dobre jedzonko w przystępnej cenie również w tamtej okolicy Wiem wiem duży wybór, ale coś sprawdzonego przez TT :)

 4. 23 maj

  Przed chwilą byłam w Sejmie Na antresoli,w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze trudny do zniesienia smród Zapytana o to pani z TVN powiedziała,że też czuje,ale to „od farby,bo gdzieś coś malowano” Ale nigdzie prac malarskich nie było ...

 5. 21 maj

  Thanos: przyszedłem po ciebie Peter P: poczekaj, zapytam pana Starka czy wyraża zgodę Thanos: ale ty nie masz wybor- Peter P: POWIEDZIAŁ NIE

  Pokaż ten wątek
 6. 23 maj

  Pawłowicz: W Sejmie panuje trudny do zniesienia smród. Internauta: To rozkładająca się demokracja. 👌🏻

 7. Trudny do zniesienia smród”.

 8. 22 maj

  Ashton tańcząc do piosenki Backstreet Boys na swoim instastory. Gdzie mogę się zgłosić żeby anulować wybór idola?

 9. 23 maj

  Pawłowicz mówi, że w sejmie panuje trudny do zniesienia smród. No.. Od października 2015 dokładnie... —— 😡

 10. 20 maj

  Czekamy jeszcze na oficjalną decyzje, jednak nie ma wątpliwości - Legia Warszawa mistrzem Polski! Wielkie gratulacje dla piłkarzy, kibiców, działaczy. To był trudny sezon, dlatego finał tak cieszy. P.S szkoda, że w takich okolicznościach.