1. Rye zaopatrzył się w nowe ciuszki - dobry wybór?

 2. 12 sie

  Początek jest bardzo trudny, ale kiedy już zaczniesz nie będziesz chciał skończyć. Dlatego powoli, małymi krokami walcz o swoje a zobaczysz jak to może być przyjemne! 🍂

 3. 10 sie

  Hobbit na TVN czy Gwiezdne Wojny na Polsacie? Trudny wybór. 😭😭😭

 4. 12 sie

  We Włoszech do władzy doszła prawica. Jednym z pierwszych jej ruchów było zwiększenie zakresu obrony i oraz poszerzenie dostępu do broni. W Polsce po 3 latach rządów PiS skazuje nas na szwedzki patent z opaskami. PiS albo zdrowie. Wybór należy do ciebie.

 5. Wolny wybór...?

 6. 11 sie

  Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego to wybór między skutecznością reprezentacji europejskich interesów Polski, a wiernym odzwierciedleniem struktury polskich podziałów partyjnych.

 7. Sky: Sergej Milinković-Savić pozostanie najprawdopodobniej w sferze marzeń Milanu. Transfer Serba na San Siro jest trudny w realizacji, a czasu coraz mniej. Ekipa Rossonerich ma teraz skupić się na sprowadzeniu skrzydłowego.

 8. 10 sie

  Dalszy obsuw kursu tureckiej liry-skutek nadmiernego zadłużenia, głównie w $. Erdogan ma wybór: " schłodzi" gospodarkę tzn ograniczy nadmierny wzrost wydatków finansowanych długiem lub doprowadzi ją do krachu.Ekonomiczni kretyni używają słowa "chłodzenie" jako wyzwiska!

 9. 10 sie

  Najpiękniejszy możliwy wybór 😍

 10. 8 sie

  To nie tak, że mają wybór lol Homoseksualizm zabrania im zrobienia prawa jazdy