1. 13 sie

  PiS przekracza wszelkie granice absurdu. Macierewicz, który całkowicie skompromitował się jako szef MON, ma przeprowadzać audyt w tym ministerstwie? To jakby prosić złodzieja o wyjaśnienie sprawy kradzieży. to stan umysłu.

 2. 13 sie

  Marat Izmaiłow o Sa Pinto: Niezależnie od rywala, zawsze krzyczał” „Wykończymy ich!” Albo „jesteśmy silniejsi”. Był bardzo emocjonalny. Czasem patrzył na piłkarza i pytał: „Kto jest najlepszy?”. Wszyscy musieli krzyczeć: "Sporting". Może dlatego doszliśmy do półfinału LE.

 3. W odpowiedzi do

  Ministerstwo Sprawiedliwości okłamało posła, a tym samym Polaków w odpowiedzi na prośbę o dostęp do informacji publicznej. Odpisano mi miesiąc temu ws. Mateckiego, że nie był pracownikiem. Czy pracownik Ministerstwa poniesie odpowiedzialność za to kłamstwo?

 4. Co mnie wkurwia? Każdy kto ze mną był jest happy i układa sobie życie a ja dryfuje jak ta kłoda od miesiąca do miesiąca i od baru do baru

  Pokaż ten wątek
 5. Jak pissda pozuje na mężczyznę? Wkłada bluzę ONR, zakłada komin na mordę, w ręku trzyma racę i drze ryja o "wielkiej Polsce katolickiej".

 6. Co mam uczynić? Zabić wasala? Podpalić świątynie? Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem.

 7. W odpowiedzi do

  W ogole to nie miał być serial o samoakceptacji, bullyingu i konkursach piękności a nie o demonach, morderstwach i w sumie sama jeszcze nie wiem o czym?

 8. Tęsknie za tobą cukierku :( mam nadzieję że słodko się wyspałeś i nikt cię nie skrzywdził. Proszę pamiętaj o śniadanku to bardzo ważne abyś miał dużo siły.Uważaj też żebyś się nie pochorował, nie przemęczaj się i pij dużo wody dobrze? Obiecaj że będziesz o siebie dbać Kocham cię

 9. Jadę na wakacje do Anglii No niby fajnie, ale co to za wakacje? Znajomi latają na Kretę czy inne Wyspy Kanaryjskie kąpać się w słońcu Ja będę kąpać się w kałużach

 10. Powie mi ktoś co się działo z bts przez ostatnie yyyy półtora roku?