1. Chcecie mi powiedzieć że odpowiedzialne i sprawnie działające państwo czeka z wejściem do biura szefa KNF aż tenże wróci z Singapuru i posprząta? Nowe standardy wedle PiSu ucieszą każdego mającego coś na sumieniu. O ile tenże będzie powiązany z PiS ofkors.

 2. . wjechało do . Po tym jak pozwolili tam najpierw wejść byłemu szefowi KNF oskarżonemu o korupcje i tydzień po złożeniu w prokuraturze zawiadomienia o przestępstwie. Gdyby nie publikacja to by tam nigdy nie dojechali? Do dzisiaj jeszcze mu ufali?

 3. Czwarta edycja Europejskiego Kongresu w Obronie Chrześcijan pt. "Europa: Od dyskryminacji do prześladowań?" odbędzie się 30 listopada w Krakowie. Początek wydarzenia o godz. 9.00 do Auli Zgromadzenia Księży Misjonarzy przy ul. Stradomskiej 4.

  Fot. Wikipedia
 4. na wykładzie z geoinformacji "panie doktorze a co tam jest w tym wzorze na końcu napisane?" "ee nie ważne" "ale chciałabym zapisać" "to jest przecinek... ale po co wy sie chcecie tego uczyć?" XDDDDD

  Pokaż ten wątek
 5. wiesz że interia ma twt? serio myślę o napisaniu do nich by w takim razie zrobili też artykuł o osiągnięciach bangtanów które są DUŻO ważniejsze niż koszulka Chima XD

 6. Poczuł krew? Miotanie Schetyny, bezradność, tarzanie się we własnych niepowodzeniach partyjnych! Trójka głupawych bolszewików co to rano mówią co innego niż w południe. Wieczorem zmieniają zdanie o 90 stopni.

 7. przy mikroskopie co ty sb myslisz na rozszerzonej geo powinnas wiesziec takie rzeczy???

 8. ile tych naklejek trzeba, żeby dostać słodziaka?

 9. W odpowiedzi do

  To darta, tv czy w końcu co?