1. Gwarantujemy, że po lekturze piątkowej „Wyborczej” nie padnie już słowo . Role główne zagrają za to: pewna koperta, pewien prezes i pewien ksiądz. Zapraszamy od rana do kiosków i na .

  2. Do końca sesji pozostało wiele wylanych łez. Głowa do góry!

  3. DO WI DZE NIA

  4. Zaczęłam słuchać kpopu dzięki Wam i będę Wam za to wdzięczna do końca życia. Gdyby nie Wy, nie poznałabym Astro... gdybym nie poznała Was kto wie gdzie teraz bym była i kim się stała... nie będę myśleć o tym, chce tylko powiedzieć, że musicie zrobić trochę miejsca w moim sercu..

    Pokaż ten wątek
  5. W odpowiedzi do

    w ogole say anythinG a ona nic i to mnie az triggeruje aaaa ona ma ponoc jakas prace tam dorywcza w ameryce, wiec tym bardziej srednio wydaje mi sie ze chce wrocicXD ale z drugiej strony to tbh nie wiadomo czy jak ona odejdzie do Pristin wroca z hiatusuXD

  6. Do garnka wrzuć cebe, dodaj resztę składników. Pomasuj nogi, później przelej wszystko do patelni. Kolejno...

  7. 0.2.2 Dostęp dla trenerów. Główne zmiany w wersji 0.2.2 dotyczą dostępu do aplikacji dla trenerów. Funkcjonalności Goaly dla trenerów zostały uporządkowane i przetestowane. 👉

  8. W odpowiedzi do

    Przy one-hour pojdzie do dymisji . Jelenie to na rykowisku a nie w i .

  9. W odpowiedzi do

    Dobra pójdą do okulisty. Problem polega ba tym, że jedyny, który u nad przyjmuje nazywa się Goldlblum. Mogę mu zaufać czy szukać dalej?

  10. Ughh napisałbym do drugiego ale jestem pizda i sie boje