1. Za 5 godzin jadę do Wisły

  2. Generalnie to straciłem jakieś większe oczekiwania w stosunku do Zielińskiego w kadrze. Jeśli kiedyś zacznie ciągnąć tę drużynę - czego mu życzę - najwyżej będzie pozytywna niespodzianka.

  3. do czego ten swiat zmierza

  4. G.Kowalczyk o tym, jak trafił do rn Plus Banku, dziś dla TVN24:"Zostałem zapytany przez M.Chrzanowskiego, czy chciałbym wejść w skład rady (...) Wyraziłem zgodę". We wtorek dla GW: "prezes KNF polecił pana? -Nie. Nie rozmawiał pan z nim nigdy o tym? -Nie"

  5. Zauważyliście Wyjątkowe WYCIE Pelikanów po ujawnieniu ? Łyknęli przekaz do obrony z Nowogrodzkiej 🤣🤣🤣

  6. Cieszę się, że tam byłem! Uważam, że należy dać spokój i czas obecnemu selekcjonerowi, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano, bo to nie jest klub, gdzie zawodnik jest do dyspozycji Trenera 7 dni w tygodniu. Po prostu cierpliwości Wam i sobie życzę, a Trenerowi spokuju💪

  7. Sky: Milan spróbuje latem przyszłego roku ponownie włączyć się do walki o podpis Sergeja Milinkovicia-Savicia. Najprawdopodniej Lazio będzie chciało otrzymać za Serba mniej niż 120 mln euro (brak chętnych podczas letniego mercato)

  8. Dreamhack Dreamhackiem, ale tej premiery ominąć nie mogłem. Co najlepsze, w Atlancie do 16.11 jeszcze 6 godzin! :d

  9. Nie chodzi mi o sprowadzanie wszystkich problemów do braku gry, to zawsze jest więcej składowych. Po prostu nie rozumiem czemu selekcjoner zamiast wyeliminować jedną z tych składowych w prosty sposób, powołując innych, grających zawodników, na czym ostatecznie nic nie traci..