Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych

Przestrzenie międzyzębowe (instytut.pl) to bardzo ważne tereny w jamie ustnej, o które trzeba szczególnie dbać. Odpowiednia higiena tych miejsc jest o tyle utrudniona, że zwykła szczoteczka (zobacz) do zębów nie dociera do tych przestrzeni.Rozwiązaniem tego problemu są nici dentystyczne…

Rozwiązaniem tego problemu są nici dentystyczne bądź specjalne szczoteczki na przestrzenie międzyzębowe. Tandex Flexi X-Micro to właśnie jedna ze szczoteczek na przestrzenie międzyzębowe. Firma Tandex jest liderem na rynku europejskim w produkcji wszelkiego rodzaju specjalistycznych produktów do zębów. Szczoteczki tego typu produkowane są w 9 rozmiarach, tak by każdy mógł dopasować odpowiedni model do swoich przestrzeni. Zwykła myjka czyści powierzchnie żujące, wewnętrzne i zewnętrzne, ale nie dociera do tych bocznych miejsc, na przykład na przestrzenie międzyzębowe.

A to właśnie w tych…

A to właśnie w tych miejscach najczęściej powstają ubytki i rozwija się paradontoza. Szczoteczka międzyzębowa Flexi skutecznie i łatwo usuwa płytkę bakteryjną i zapobiega powstawaniu próchnicy. Rozwiązanie to polecane jest dla wszystkich tych osób, które chcą dbać o prawidłową higienę jamy ustnej, a nici dentystyczne nie bardzo im odpowiadają.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *