1. W Budapeszcie, przy herbacie, z Viktorem Orbanem o polityce i nie tylko

 2. Jakbym był na imprezie neonazistów, to bym grzecznie hajlował jak opisany przez Karnowskich operator TVN. Myślę, że to rozsądniejsze rozwiązanie niż tłumaczenie im w środku lasu, że Hitler był zbrodniarzem a oni są idiotami.

 3. Jeśli chodzi o awanturę w sprawie zachowania dziennikarzy TVN24 filmujących urodziny Hitlera, to w pełni ufam tu ocenie ludzi z mediów Karnowskich i TVP, bowiem o dziennikarstwie wcieleniowym wiedzą oni wszystko - w końcu każdego dnia usiłują się wcielić w rolę dziennikarzy.

 4. Czy ktoś chce mi pomóc z wybraniem ciuchów na dm? Mam 7 zestawów ale nie wiem co założyć. Znajomi już śpią...

 5. Miłe spotkanie z polskimi artystami w . ⁦⁩ przyjechał do Nowej Zelandii na występy z okazji Święta Niepodległości w Christchurch, a dzisiaj występuje na kiermaszu świątecznym w Wellington. Powodzenia na tournée w Australii i na festiwal !

 6. Stara dupa z mn juz :/

 7. Hajlujący pracownik TVN i ich ustawka. Sikający w gacie dygnitarz UE. Europosłanka PO broniąca Jugendamtu,który zabiera dzieci. Holenderski przygłup nazywający kilkadziesiąt tysięcy Polaków faszystami. Tusk wymyślający nas od bolszewików

 8. Siedzi człowiek w kuchni i piecze ciasteczka

 9. yugyeom, mój drogi semiku, którego kocham mocniusio, wszystkiego najlepszego :( życzę Ci gwiazdki z nieba i wszystkiego co najlepsze, abyś nigdy w siebie nie wątpił i cieszył się z życia, byś się nadal rozwijał jako tancerz i piosenkarz

  Pokaż ten wątek
 10. Kocham dziewczyny, za to ze pokazują ze każda kobieta jest piękna, wartościowa i w ogóle cudowna