1. W wieku 80 lat zmarł w Rosji autor książek dla dzieci, twórca cudownego Kiwaczka Eduard Uspieńskij. Piosenka Krokodyla Gieni o tym, dlaczego gra w swoje urodziny, to jedna z moich ukochanych piosenek. RIP.

 2. A propos Genui. Pływając kajakiem po większości rzek Polski widziałem od dołu parę takich mostów, których stan techniczny budził moje wątpliwości. Na szczęście nie dotyczy to mostów na Wiśle

 3. a może mistrzowska, ale nie czuję się tutaj dobrze

 4. W odpowiedzi do

  ja zazwyczaj nagrywam koncerty, ale nie snapem tylko normalnie kamera, bo mnie wkurzaja takie krotkie kilkunastosekundowe urywki xddd a nagrywam, bo lubie wspominac

 5. Natomiast wczoraj trener Atalanty dość mocno przejechał się po mercato klubu, stwierdził że nie ma składu do gry na tyłu frontach, a do Bergamo trafili młodzi piłkarze którzy jeszcze nie są gotowi do gry na takim poziomie.

  Pokaż ten wątek
 6. Jeszcze dzisiaj na moście byłyśmy a jakiś typ ciągle się do mnie lepił bo mu się spodobałam i ciągle "złotowłosa" i mnie przytulał a ja żeby mnie zostawił bo fuj nienawidzę jak ktoś wgl mnie dotyka kogo ja nie chcę sama dotknąć,kiedy mój mnie przytula to niech nigdy nie puszcza..

 7. tyle ile gwiazd na niebie, tyle kryje słów dla ciebie :)

 8. fanart for Hes the best mobile player i know helped me improve LOTS two versions ops?? ♥️ and 🔁 are appreciated!