1. Jak uniknąć merytorycznej dyskusji? Trzeba ogłosić krytyków zdrajcami, wrogami, agentami itp. PIS i PIS- media gorliwie naśladują najgorsze praktyki totalitarnej propagandy.Wspiera to część Kościoła.

 2. I jeszcze jedno. Czytam jakieś paskudne wpisy o tym, że dzisiejsze świeto to kabaret i żenada. Nie, szanowni Państwo. To Święto Wojska Polskiego, defiladę oglądały setki tysięcy osób, a wspaniali weterani dotarli do domów szczęśliwi. Nie wierzycie? Zobaczcie ten krótki film.

 3. PO zamierza walczyć w Warszawie o odebranie władzy PiSowi w sytuacji, gdy niepodzielnie rządzi Warszawą od 12 lat😂 Wygrana PO w Warszawie byłaby jedynie utrzymaniem status quo. Boją się ,który obnaża u nieprzygotowanie, brak energii i wizji dla miasta

 4. obejrzałam przed chwila nasze teledyski obozowe i tak mi przykro

  Pokaż ten wątek
 5. Jestem szczęśliwy i dumny, że udało mi się zainspirować do nagrania ! Relacja pełna profeska!

 6. "(...) jego oczy były olbrzymie i ciemne, jak u szczeniaka, jak u kurtyzany", kRZYKNĘŁAM

  Pokaż ten wątek
 7. za tydzien wreszcie do polski

 8. Nie wiem jakoś ja gdy ktoś przychodzi pierwszy raz i nie wie w co ręce włożyć to mówię wszystko co wiem łącznie z pierdołami których pewnie ta osoba by nie popełniła ale tak na wszelki wypadek bo lepiej się uczyć na czyichś błędach niż na własnych. Nie wiem czemu inni mają z tym

  Pokaż ten wątek
 9. Karolinka wróciła z Pragi i wysłała mi takie zdjęcia im in love

 10. Poznać termin wyborów samorządowych to jedno, ale najważniejsze to w nich uczestniczyć. 🎯 Upewnijmy się, że również nasi bliscy i znajomi 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦👨‍👧‍👦👩‍👧‍👦👫👬👭 wezmą w nich udział!