1. Nie pozwól mi skończyć na wózku inwalidzkim Mam rodzinę z którą chce jeszcze spacerować Bez rehabilitacji mogę skończyć na wózku BLAGAM 🙏🙏🙏 rehabilitacja + leczenie przez

  Pokaż ten wątek
 2. 11 sty

  Miałem leczenie kanałowe, srałem na samą myśl 😬

 3. , inaczej to zabieg, o którym słyszało wiele osób. A czy wiecie czym jest leczenie reendodontyczne? Takie leczenie może być wymagane na przykład, gdy pierwsze leczenie kanałowe było wykonane w nieprawidłowy sposób.

 4. W odpowiedzi do

  Poszedł siedzieć za rządów Platformy. Odpowiedzialny za to jest ten, kto skazał go na ZK na 5 lat a nie na leczenie w psychiatryku. Sądy Platformy nie dopatrzyły się, że był chory?

 5. W Polsce każdego dnia z powodu umierają 33 osoby. Zachorowania można jednak uniknąć wykonując regularnie . A wcześnie wykryty nowotwór jest całkowicie uleczalny. Co zrobić, aby uniknąć choroby i jak wygląda jego leczenie?

 6. 13 sty

  wypadanie włosów: tabletki/szampony/wcierki/odżywki/maski - jeżeli macie coś godnego polecenia to ja chętnie przyjmę Waszą pomoc!

 7. Kinezyterapia to ruchem. Przy pomocy rozmaitych ćwiczeń następuje przywrócenie całkowitej lub częściowej sprawności fizycznej. W ramach oferujemy między innymi gimnastykę w wodzie oraz z piłkami. Zapraszamy - .

 8. 13 sty

  Po lekturze dzisiejszych wpisów stwierdzam, że kolejna akcja WOŚP będzie zbiórką na leczenie psychiatryczne części tzw.prawych. Ludzie skąd w was tyle zajadłości i nienawiści? Gdybyście siebie poczytali i sami pomyśleli co wypisuje...

 9. 12 sty

  Muszę w końcu zapisać się na kontrolę do dermatologa i podsumować leczenie axotretem