1. Zostałem zapytany przez pana Marka Chrzanowskiego, czy chciałbym wejść w skład rady nadzorczej Plus Banku i wyraziłem na to zgodę -tłumaczył Grzegorz Kowalczyk.

 2. Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski, autorzy reportażu "Polscy neonaziści" zostali laureatami 13. edycji nagrody Radia ZET imienia Andrzeja Woyciechowskiego.

 3. Jak może skutecznie ścigać korupcję i układy skoro sami jego przedstawiciele są zamieszani w bankową aferę stulecia z 40 - milionową łapówką w tle ❓

 4. Jeszcze tylko Rada Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Kto jest z ramienia KNF w BFG? M. Chrzanowski. Z kim tam jest? Z wiceministrem finansów Nowakiem. Tym, który mówił na Kom Fin, że szef KNF prosi o przyjęcie poprawki. Szefem BFG jest? Zdzisław Sokal

 5. 🇵🇱🇮🇹 " są narodem, z którym niezwykle silnie związana jest ideą walk wyzwoleńczych. I choć dzieje nasze różnią się, narody nasze mają ten sam gen - gen wolności" - prezes w liście, odczytanym na otwarcie Tygodnia Kultury Polskiej w .

 6. Frasyniuka wyprowadzili o 6 rano z mieszkania. A Chrzanowski pojechał do KNF, wrócił do domu i do końca grudnia ma stosunek pracy. Te sytuacje są nieporównywalne, co nie?

 7. Podczas dzisiejszego posiedzenia plenarnego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego dyskutowaliśmy między innymi o sporcie akademickim. W dyskusji przypominałem o postulacie dot. przywrócenia w ustawie dodatkowych 30 ECTS.

 8. Secesja. Dom w Orleanie. Francja ( 46 Rue Saint-Marc, 45000 Orleans ) / kliknij /

 9. jajniki mi jakoś dokuczają, idę i czuję jakieś nagłe (lekkie, bo lekkie ale jednak) kłucia pp jednej albo drugiej stronie podbrzusza. niedobrze mi. większość czasu jest mi zimno...

  Pokaż ten wątek
 10. Guten Tag Herr ! 15 XI 1943 Niemcy rozstrzelali lub spalili żywcem : - 30 Polaków w Zbulitowie Małym - 16 Polaków w Krasówce - 12 Polaków w Łodzi - 5 Polaków w Zakopanem Dodatkowo przeprowadzili wielkie łapanki w : Krakowie,Sochaczewie,Żyrardowie.