1. 30 lip

  Jeśli piszesz z kimś nawet podczas kąpieli lub mycia zębów to znaczy, że ta osoba jest serio dla ciebie ważna xd

 2. 12 sie

  EJ LUDZIE NAJPIERW PASTA DO ZĘBÓW I POTEM WODA, CZY NA ODWRÓT?

 3. 25 lip

  Robię paczkę dla ludzi z podziemia walczącego z reżimem. Mam już: - pół tubki pasty do zębów - 4 cebule - 1,5 kg ziemniaków - 2 paprykarze (z czasów studenckich), ale jeszcze dobre - 1 kapok Dołóżcie coś jeszcze:-)

 4. 13 sie

  nudzi mi się, więc zaraz zrobię tutaj thread marvel cast bez zębów i brwi X D

 5. 3 sie

  Triki modelek: - przecierają twarz kostką lodu, - tuż po przebudzeniu wypijają szklankę wody, - smarują wazeliną rzęsy i brwi, - używają kremu nawilżającego pięć razy dziennie, - robią peeling ust szczoteczką do zębów.

 6. Człowiek uczy się całe życie. Wstyd się przyznać, ale dopiero wczoraj zakumałem, w jaki sposób działa szczoteczka do zębów.

 7. 31 lip

  W Ameryce się zaczęło wybielanie pedofili przez sodomitów 🤮

 8. 6 sie

  “Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.”

 9. 11 sie

  „-Mamuś, a cemu ten Pan ma takie wielkie ocy? -Żeby nas lepiej widzieć córuś. -Mamuś, a cy ten Pan nas zje? -Nie córuś, to nie wilk, nie bój się, ten Pan nawet zębów nie ma.” Miłego weekendu :)

 10. 6. Podczas mycia zębów wyłącz wodę! 💦 idk jest to chyba proste ale znam osoby, które w tym czasie nie wyłączają wody i ona sobie tak leci aż do tego czasu jak się umyje zęby a to kolejne marnowanie wody! Trzeba ją oszczędzać!

  Pokaż ten wątek