1. Będzie grubo, bo odnalazła się teczka w IPN na bardzo wysoko postawionego człowieka w polityce gospodarczej. Być może wkrótce odejdzie ze powodów zdrowotnych ze stanowiska. Jeśli ktoś ma teczkę to zapraszam

 2. W odpowiedzi do

  no chyba Ty

 3. Składy oficjalnie potwierdzone, znamy stawkę meczu, mamy szacunek dla rywala - o 20.00 wpadajcie na bitwę w do i ⚔

 4. Pełnomocnik min. fin. P. Koch na : Zmieniamy twarz fiskusa. Chcemy aby nasze usługi były bezpieczne, łatwe i przyjazne. Jesteśmy świadkami i częścią transformacji e-usług. Chcemy wdrażać takie e-usługi, z których będą korzystać obywatele.

 5. Krótki spacer po Sopocie i zaraz szykujemy się na przyjazd na . 🚍⚽️

 6. Trwa IIII edycja Odbywa się on w wyjątkowym czasie - 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Przedstawiciele uczestniczą w tym wydarzeniu. W piątek o godz. 10:00 zapraszamy na panel "Wpływ przemysłu zbrojeniowego na rozwój gospodarczy"

 7. Minister szef zaprosił do Polski sekretarza obrony USA Jamesa Mattisa. Jego wizyta w naszym kraju zdaniem szefa MON pomogłaby w negocjacjach w sprawie utworzenia na naszym terenie amerykańskiej bazy.

 8. Premier May przemawia w Izbie Gmin od niespełna półtorej godziny, odpowiadając na najtrudniejsze możliwe pytania posłów z obu stron parlamentu. Wszystko w sytuacji głębokiego kryzysu politycznego z rezygnacjami ministrów i braku większości. Brytyjska demokracja robi wrażenie.

 9. Lata temu popełniłam felieton na blogu, który już niestety nie istnieje, w którym przestrzegłam a przed fatalnym wyborem, jakim był jego atak na środowiska kibicowskie. Trzeba było mnie czytać 😉😍🇵🇱👑

 10. Już za chwilę prezentacja na temat nowego turnieju drużynowego, który ma ruszyć w styczniu 2020...