1. 12 lis

  Jak wygląda badanie u lekarza medycyny pracy?

 2. 3700 kolonoskopii wykonanych w ramach środków EFS.Prawie wszyscy pacjenci wyk. badanie po raz pierwszy w życiu.Rezultat:Ilość polipów była tak duża,że u 1000 pacj. trzeba powt. badanie.A gdyby tak zbadać u ilu z nich jest rjg w rodzinie, ilu jest otyłych, palących?

  Pokaż ten wątek
 3. ogolnie pani nam dzisiaj dala jakies wyniki z badan w szkole i zanizyli mi wzrost + zawyzyli wage no kuzwaXDDD i musimy isc do lekarza na inne badanie heheheh:))))

 4. W odpowiedzi do

  Jakubiak dzieli skóra na niedźwiedziu,dopiero co zaczęło się postępowanie przez specjalistyczne służby a on już wydaje wielkie wyroki! Od wyroków jest SĄD!Sugerowanie przedwczesne do najwyższego wymiaru kary to nonsens!Co prawda PiS dokonał kar zbiorowych bez Sądu,na rencistach!!

 5. 12 lis

  🌺🍀Badanie dzieła i słów Boga Wszechmogącego, przyjmując z radością powrót Pana Jezusa. Aplikacja Kościoła Boga Wszechmogącego pomoże ci badać dzieło Boga w dniach ostatecznych i podążać Jego śladami. ➡️

 6. 13 lis

  Teoria spiskowa? "Doniesienie do prokuratury, badanie udziału banków w sprzedaży obligacji i możliwa kara za nierzetelne sporządzanie raportów finansowych - to dotychczasowe działania w spr " I link do zrzuta:

  Pokaż ten wątek
 7. W odpowiedzi do

  Sugerował bym badanie RTG na obecnośc przedmiotow roznych przewodniczącego KNF.

 8. 13 lis

  trzymajcie za mnie jutro kciuki bo mam badanie na serce i mega się boje 😞

 9. 13 lis

  mam jutro badanie krwi i boję się co wyjdzie

  Pokaż ten wątek