1. 21 maj

  Wyszło na to, że to Wałęsa przyszedł po pomoc i wsparcie do niepełnosprawnych: „Jestem z wami. Jak znajdziecie dla mnie miejsce skuteczne, proszę dzwonić” 😂

 2. 22 maj

  "Ida" to też był piękny film. Po prostu. Zamiast promocji było szczucie. Skuteczne. Olgę Tokarczuk szczuł - uwaga- Instytut Książki. Razem ze Stasiukiem została wyrzucona z imprez promujących polską kulturę. Na ich miejsce wszedł Wencel i Ziemkiewicz. Co można dodać do tego?

 3. 22 maj

  Jeśli trzy kobiety są w stanie skutecznie okupować sejm, to sześć kobiet mogłoby zająć stolicę a dziewięć całe państwo. Jak widać, dzisiaj klasyczna armia i uzbrojenie nie są tak skuteczne, jak użycie broni masowego ogłupienia.

 4. Dolary przeciw orzechom, że wypuścicie tych chuliganów bez żadnych zarzutów Swoich się chroni, a to pisowskie bojówki. Będzie jak z faszystami po marszu niepodległości. Jaki się chwalił, że państwo jest skuteczne. 6 osób zatrzymanych. Teraz tweet zniknął z jego TL!

 5. 23 maj

  Czy kiedykolwiek obudziliście się w środku nocy i odkryliście, że czegoś wam brakuje? Gdyby to "coś" okazało się być jajkami to rosyjska myśl techniczna wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom. Proste, skuteczne, nie wymagające dużych nakładów - pozostaje nam tylko pozazdrościć.

 6. 15 maj

  .... dobre posunięcie, .... ale czy skuteczne?

 7. W odpowiedzi do

  Taki kraj.jestem cukrzykiem typ2 leki które są nowoczesne i super skuteczne nie są refundowane. Wiec płace ZUS następnie płace za diabetologa, bo przez NFZ to masakra, następnie za lekarstwa. Wiec po co płacić?po co się ubezpieczać? Żeby świnie z ZUS miały co zryc nieroby

 8. 21 maj

  Lech Wałęsa do protestujących: jak znajdziecie dla mnie miejsce skuteczne to proszę dzwonić. W środę nie mogę, muszę być w Rydze.

 9. 18 maj

  Ewentualnie drapcie do krwi. To też jest skuteczne.

  Pokaż ten wątek
 10. Nadciąga "przyspieszenie". Apele o "zaUFOjcie" będą coraz mniej skuteczne.