1. rodzicielce przeszkadza mój "nieład" w pokoju. well a) mój burdel nie wychodzi poza granice mojej jamy i ja sb świetnie w nim odnajduje b) kto ci każe wchodzić na moje terytorium i na to patrzeć xD

  Pokaż ten wątek
 2. 23 wrz

  Kaczor tak długo hodował ojka w brzuchu, aż mu zakrył kolana. W kolanie zaczął rosnąć nowy ojek. U prezesa z higieną kiepsko, więc ojki sieje, a suweren ma ojkofobię. Jak to tam było z uchodźczymi bakteriami?

 3. czy tylko moja babka od angola jest tak nieznośna? Podczas ćwiczeń do matury ustnej użyłam słówka innego niż na lekcji i już mi tego nie zalicza 🤦🏼‍♀️ jak żyć?

 4. 23 wrz

  Mówicie, że to, że Prezes wyciął Smarzowskiego w relacji Telewizji Polskiej to cenzura? Nie. To Higiena.

 5. Od wyroku i postanowień TSUE w spr. SN - nie będzie odwołania. PL będzie jednak mogła w formie pisemnej i ustnej przedstawiać swoje argumenty. Będzie najpierw rozprawa w spr. środków tymczasowych, później - w spr. głównej.

 6. W odpowiedzi do

  Ale go odkopałeś😀 Krocz (Foto-Higiena) - 80 minut

 7. Ogólnie to na tym dodatkowym polskim jak zrobiła nam to ćwiczenie ustnej matury to był temat "między racjonalizmem a emocjonalizmem, czym należy kierować się w życiu" no i wzięłam sobie romantyczność mickiewicza i chciałam dać SKAM ale Natalia mówiła przede mną i wybrała sobie

  Pokaż ten wątek
 8. 21 wrz

  Sprawdziłby mi ktoś tekst odpowiedzi ustnej z polskiego to jest tak.jakby przygotowanie do ustnej matury z polskiego

 9. 23 wrz

  Moj tatke pomylił szampon z płynem do płukania jamy ustnej i potem do mnie, że mu się coś za bardzo pieniło w buzi xddd

 10. Oni się wypowiadają jak przed komisja na maturze ustnej, czy to serio czy mnie liceum skrzywiło