1. 12 sie

  Co gdyby twoja skóra miała metke Inni: 50% delikatna 70%piegowata 100%naturalna Ja: 10000%brzydka 10000% sucha 100000% pryszczata XD

 2. 7 sie

  from: ja to: producenci ciuchów, które przy pierwszym kontakcie ze skórą tak drapią, że mam ochotę wyjść z własnej skóry YOU HAD ONE JOB.

 3. 14 sie

  momentami czuje się tak bardzo zbędna, że aż mnie skóra boli, a serce drażni swoją pracą

 4. 10 sie

  Polecam z całego serduszka domowy PEELING OCZYSZCZAJĄCO/NAWILŻAJĄCY składniki to : •cukier (jaka chcesz ilość ) •oliwa z oliwek (skóra po niej jest taka miękka) •cytryna (mini. jedna połowa, 🍋robi naturalny detox skóry) {możesz dodać🍯) Wypróbuj koniecznie!

 5. 12 sie

  HIT KURWA Nigdy nie miałam tak pięknego ryja jak po maseczce z fusów kawy i następnie nałożenia na twarz po zmyciu tego, żelu z siemienia lnianego. Skóra jest oczyszczona i nawilżona.

 6. 14 sie

  polecacie jakies mocno nawilzajace kremy?? bo mi skora az do krwi schodzi

  Pokaż ten wątek
 7. 13 sie

  teraz pora na KREM POD OCZY hell yeah ale lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda? Cytując Charlotte Cho „skóra wokół oczu to barometr twojego wieku” delikatnie, ale to przedelikatnie należy wklepać krem. Nie chcesz przecież podrażnić tylko polepszyć, ale może się mylę?

  Pokaż ten wątek
 8. 11 sie

  czy tylko dla mnie ta skóra między palcem wskazującym a kciukiem jest taka obrzydliwa i w ogóle fu? chciałabym ją usunąć jeśli się da

  Pokaż ten wątek
 9. 12 sie

  Bardzo polecam regularny masaż kostką lodu, zauważyłam, że po jakimś czasie używania moja skóra jest napięta a pory mniej widoczne!!

 10. 13 sie

  Tutaj chodzi o skład i pH(czaicie z lekcji chemii, ale szybka ściąga: 0-najwyższa kwasowość, 7-odczyn neutralny 14-najwyższa zasadowość). ZDROWA skóra ma pH równe 5,5(lekko kwasowy) Jeśli jest zbyt KWAŚNA łatwo ją podrażnić+-jest tłusta, a jeśli zbyt ZASADOWA łuszczy się+-szara

  Pokaż ten wątek