1. Mam inteligentny i bardzo przyjemny pomysł na przyszłość i biznes. Założę działalność i będę prowadzić koci hotel. Zajmujesz się kotami i dostajesz hajs w międzyczasie mogąc pracować w domu lub oglądając seriale XD

  Pokaż ten wątek
 2. "Skargi na Polskę przed międzynarodową społecznością to Targowica. Sprawy nasze powinniśmy załatwiać u siebie w domu". Czyli brudy pierzemy w domu, aha. Jesteśmy członkiem UE, .. "Pani Gersdorf jest symbolem patologii w sądach, jest symbolem szczególnej kasty". Mówi PiSem.

 3. Boże kotek mojej koleżanki prawdopodobnie uciekł z domu i jak na razie nie wrócił (bo jej mądra babcia wietrzyła dom i nie pomyślała, że przecież kotek może uciec) 😭😭 ma 2,5 miesięce i był u niej dopiero przez 2 dni. Sądzicie, że będzie w stanie wrócić do domu??

  Pokaż ten wątek
 4. chciałam napisać że zrobiłabym ukryte indy ale po pierwsze to kurwa lol zapomne o tym a po drugie chciałam zrobić gadane a mój głos brzmi jak jakaś pizda rozklekotana

 5. rant na uj bo nie wytrzymie: Zacznijmy od tego, że czekam na wpis do tej wspanialej, pojebanej do granic możliwości gwiazdy śmierci potocznie zwanej U S O S E M od....hm? a no tak semestru. Po ataku agresywnych ale jednak spokojnych emaili jest! udało się! poniedziałek!

  Pokaż ten wątek
 6. U mnie dosłownie pogoda listopadowa. Tylko takie obrazki mogą poprawić mi nastrój, czego i Wam życzę 😊

 7. 23 wrz
 8. W odpowiedzi do

  Ja teraz chodzę do gimnazjum gdzie jest tez liceum i wszyscy nauczyciele mowia zebysmy u nich zostali i w sumie troche to głupie bo rozumiem ze chcą żeby uczniowie chodzili do ich szkoly ale powinni tez sie liczyć z tym ze niektórym robią wodę z mózgu

 9. Wszyscy tuptają wokół krajów Europy wschodniej. Putin na Białorusi, Duda u Trumpa, Papież Franciszek w krajach nadbałtyckich. I tylko po staremu, tworzący gabinet cieni Schetyna klęczy u Merkel. Sprawy przyspieszyły niesamowicie!

 10. Podobno Rachoń złożył u podanie, czy może wykupić wszystkie bilety na Kler i potargać na wizji. Będzie zebranie w tej sprawie.