1. 13 sie

  Tchórze z ratusza pobarykadowali się w pokojach, Gawor podobno na urlopie, jej zastępcy wyparowali, nikt nie ma odwagi wyjść do posła , który przyjechał ich skontrolować w ramach wykonywania swych uprawnień poselskich

 2. Jutro w Oświęcimiu uczcimy Św. Maksymiliana Kolbe. Zostanie On też ogłoszony patronem Ziemi Oświęcimskiej. Dekret Stolicy Apostolskiej będzie odczytany w czasie uroczystości, w byłym niemieckim obozie Auschwitz. „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”.

 3. 13 sie

  Posłowie i wchodzą skontrolować Biuro Bezpieczeństwa Miastwa Ewy Gawor w warszawskim ratuszu. Transmisja na żywo w :

  Pokaż ten wątek
 4. Kurde mega mi podoba głos Brada w wykonaniu Shotgun 😱

 5. cochani w jakiej aplikacji moge dorobic takie jednokolorowe tło do filmiku??

 6. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania będzie dodatkowo odbierać odpady z Mokotowa w dniu 15.08. Na ulice wyjedzie 45 śmieciarek i 140 pracowników. W miniony weekend ekipy odebrały 550 t odpadów z ponad 2 tys. punktów odbioru.

 7. 66 dni. Czy można w tym czacie wytłumaczyć całkiem sporej grupie, jak ważne są to wybory? Decydujemy o tym, czy nasze najbliższe otoczenie będzie otwarte i przyjazne, czy zamknięte, nieufne i zabetonowane.

 8. Wojenki srenki, a wybory tuż tuż. Czy ktoś się zastanawiał dlaczego tak się dzieje? Kto kogo podpuszcza? Jaki ma w tym cel? Kto na tym skorzysta? Obudźcie się teraz.... ...albo będzie za późno.

 9. wyjebane w te srajfony glupie

  Pokaż ten wątek