1. Jakbym był na imprezie neonazistów, to bym grzecznie hajlował jak opisany przez Karnowskich operator TVN. Myślę, że to rozsądniejsze rozwiązanie niż tłumaczenie im w środku lasu, że Hitler był zbrodniarzem a oni są idiotami.

  2. Dziś o godzinie 18:30 na Eden Arenie, Slavia Praha rozpocznie walkę o Puchar Czech. Jej rywalem w 1/8 finału będzie MFK Chrudim, drużyna zajmująca trzecie od końca miejsce w drugiej lidze czeskiej.

    Pokaż ten wątek
  3. Dawid Kubacki po niezłym skoku zajął 4. miejsce w pierwszym treningu przed kwalifikacjami PŚ w Wiśle!! 🔥 Piotr Żyła zajął 13 miejsce, a Jakub Wolny 15. Reszta Polaków na dalszych pozycjach 🎿

  4. Pracownicy domagają się podwyżek. Nie mogą się dogadać z wiceministrem Marianem Banasiem. Nie poszli na L4 jak policjanci czy strażacy, ale...wzięli pod lupę majątek swojego szefa i znaleźli...luki w oświadczeniach majątkowych polityka . Można? Można.

  5. Ta wiadomość ucieszy wielu kibiców - Vikersund ponownie w kalendarzu Pucharu Świata 2018/2019.

  6. Burmistrzem Wesołej został Marian Mahor z Koła PO Warszawa-Wesoła 👍W poprzednich trzech kadencjach był wiceburmistrzem ds. społecznych. Gratulacje👍Powodzenia ‼️ ma w Warszawie pierwszego burmistrza w tej kadencji.

  7. OFICJALNIE! 🔴🔥 Vikersund zorganizuje konkurs Pucharu Świata w sezonie 18/19! Nie wyobrażałbym sobie braku Skiflygingsbakke... 👍

  8. Adapter pasa bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży? Nie musisz kupować, przyjdź do i wypożycz adapter za jedyne 20 zł / miesiąc. Zapraszamy!

  9. Jeśli chodzi o awanturę w sprawie zachowania dziennikarzy TVN24 filmujących urodziny Hitlera, to w pełni ufam tu ocenie ludzi z mediów Karnowskich i TVP, bowiem o dziennikarstwie wcieleniowym wiedzą oni wszystko - w końcu każdego dnia usiłują się wcielić w rolę dziennikarzy.