1. Brawo Pawlikowski! Zupełnie jak w PRL-u mecenat PiS rodzi filmowy kicz (Smoleńsk, Korona królów), a niekochane przez władze filmy zbierają światowe nagrody (Ida, Twarz, Zimna wojna).

  2. Cel osiagniety!Wielka sprawa,malo kto wierzyl ze po takich stratach zdobedziemy V-ce Mistrzostwo Francji,malo kto wierzyl ze zagramy w Champions League w przyszlym sezonie,zagralismy wielki sezon,dziekuje rodzinie i przyjaciolom za wsparcie,teraz leczymy uraz i jedziemy dalej🇮🇩

  3. Karczewski straszy „epidemiologiczną sytuacją” w związku z protestem w Sejmie. A może by tak, wzorem kumpla po fachu z Sejmu, odszczurzyć i odgrzybić? To jest język tej ideologii, która w cywilizowanym świecie jest potępiana od końca II wojny światowej.

  4. Premier bierze udział w spotkaniu z mieszkańcami : Do podstawowych założeń naszej filozofii jest zrównoważony rozwój. Budujemy Polskę równych szans.

  5. Pamiętam jak w sprawie tortur i morderstwa nabraliście wody w swoje lewackie parszywe ryje twierdząc, że się na tym nie znacie.Obrzydliwa hipokryzjo i nędzo ludzka.

  6. Mural dla Baumanna to wyjątkowa podłość. Naplucie w twarz polskim BOHATEROM. Tak jak pluła w twarz Polakom prok. Wolińska grając swym semickim pochodzeniem broniąc się przed ekstradycja z WB.

  7. Panowie dlaczego tak agresywnie krytykujecie daninę solidarnościowa? Taki podatek istnieje w wielu krajach UE (np. w. Holandii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Portugalii, Grecji). U nas obejmie jedynie ok. 25 tys. obywateli.

  8. Dzisiaj w Krakowie nie ma meczu ekstraklasy, ale mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim też nie są złe zwłaszcza w takim otoczeniu

  9. Downpour - ioi cover by me. AHAHAHAHHAHA SUARA W JEBROT BGT

  10. jak najbardziej zostawić Klafa. Jest w klubie od pół roku, zna zawodników, jeden puchar już ma, nie chce mi się wierzyć, że drugiego też nie zgarnie. Nie ma sensu ściągać nowego "artysty", który musiałby układać wszystko od nowa...