1. Z ministrem Gosp. Morskiej Markiem Gróbarczykiem rozmawiałem o "otwarciu Gdańska na morze". Musimy wykorzystać naturalne szanse na rozwój!

 2. 16 maj

  Niepełnosprawni wykazują większa troskę o rozwój gospodarczy kraju niż rząd, który wymyślił „daninę” od najbogatszych

 3. Minister podczas wizyty w z okazji 80-lecia spółki poznał etapy produkcji i montażu jej flagowych produktów : „Trudno jest przecenić wkład, jaki Huta Stalowa Wola w ciągu ostatnich 80 lat wniosła w rozwój naszej gospodarki”

 4. 18 maj

  Nie chcę krytykować Nawałki, bo po prostu bronią go wyniki, jednak... Kądzior - 11 goli, 9 asyst, 26 lat, szansa na rozwój, przyszłość reprezentacji (?) Peszko - 4 gole, 4 asysty, 33 lata, głupie żółte/czerwone kartki, bez przyszłości w kadrze

 5. Dzisiaj spotkała mnie taka miła niespodzianka, naprawdę, to było zupełnie niepotrzebne. PS. Polowę kwoty prekażę na PFN, drugą cześć na rozwój elektromobilności w Polsce.

  Pokaż ten wątek
 6. 19 maj

  ogólnie to jak chodziłam do gimnazjum (jest połączone z podstawówka) to tam dwie dziewczyny się całowały może z rok młodsze ode mnie no za to dyrektor je wezwał do siebie i powiedział im, że on nie jest nietolerancyjny ale jego zdaniem to źle wpływa na rozwój innych dzieci XDD

  Pokaż ten wątek
 7. 16 maj

  "Postawiliśmy na rozwój i ludzi. Wspieramy biznes" - Ryszard Ścigała w video Platformy. Tymczasem: Sąd Okręgowy w Tarnowie nie zgodził się na odroczenie wykonania kary więzienia dla byłego prezydenta Tarnowa - Ryszarda Ścigały - skazanego za korupcje.

 8. 18 maj

  Premier w : Nie jesteśmy nastawieni na zwijanie Polski, a na jej zrównoważony rozwój, na rozwijanie jej.

 9. 11 maj

  Rozwój taktyki w premiership. Dla fanów piłki. Warto.

 10. Drukarka - wynalazek szatana, koszmar wszystkich pracowników biurowych, czarna owca postępu technologicznego. Urządzenie, które pomimo dziesiątek lat zainwestowanych w jego rozwój dalej nie jest w stanie wydrukować strony A4 po podłączeniu do komputera znajomego.

  Pokaż ten wątek