1. Fernando de Pablo, Sekretarz Generalny ds. Administracji Cyfrowej mówi o wartości danych udostępnianych przez administrację publiczną oraz ich wpływie na rozwój gospodarczy kraju. Sektor prywatny wykorzystuje i tworzy nowe miejsca pracy

 2. Wiceminister środowiska : Rozwój infrastruktury oparty o zasadę zrównoważonego rozwoju powinien utrzymywać harmonię działalności inwestycyjnej z otoczeniem przyrodniczym, kulturowym oraz społeczno-gospodarczym.

 3. mie śpię bo czekam na rozwój wypadków mojego romansu z Kalvinem mood

  Pokaż ten wątek
 4. Zaraz mnie krew zaleje. Czy mogłaby zainwestować w korektę językową przy kolejnej szumnej inauguracji kampanii informacyjnej?

 5. 14 lis
  W odpowiedzi do

  Ok zbędny to usuwam, tylko teraz trzeba czekać na rozwój wypadków! Zapowiada się niezły odcinek 🤔!

 6. 8 lis

  Rozwój Katowice Górnik Zabrze w 1/8 PP😊

 7. Już dziś na opowiemy o efektach "Programu gwarancji de minimis": jak gwarancje wspierają rozwój firm, jaki wpływ mają w skali makro. Zapraszamy na prezentację raportu BGK do sali G o godzinie 16:10!

 8. M.Chludziński: ", jak każdy projekt górniczy, musi być analizowana w perspektywie długoterminowej. W zasadzie dopiero II połowa br., to okres normalnej pracy zakładu. Wcześniej był rozruch, kalibrowanie, docieranie". Pełna zgoda. Trzymam kciuki za dalszy rozwój .

 9. 11 lis

  Patriotyczna wyprawka dla "niepodległościowego" noworodka :)

 10. "Tak samo jak znoszone buty są wygodniejsze od nowych, przez które nabawimy się odcisków na stopach, tak to, co niedoskonałe, niepełne i nietrwałe, zapewnia nam rówowagę wzorowaną na naturze" 👞👞🌳🌲🌳🌲