1. 14 sie

  Mega mocna !💪5⃣% PKB - najszybszy rozwój gospodarki od 10 lat! 5⃣ miliardów złotych oszczędności dla polskich przedsiębiorców! 5⃣ razy więcej środków na remonty dróg niż rząd PO-PSL! Kto wspiera starania o silną Polskę, daje RT!🇵🇱

 2. Rząd Donalda Tuska wydał prawie 120 mln zł na bułgarskie rakiety sowieckiej konstrukcji z lat 50.  Tak PO dbała o rozwój polskiej armii.

 3. 14 sie

  Stawką tych i następnych wyborów jest silna Polska w Europie lub osamotniona na wschodzie! Zrobiliśmy to- 106 mld Euro na rozwój Polski! Przez politykę na starcie 80 mld zł mniej z budżetu UE. Czas by zmienić „dobrą zmianę” !

 4. 12 sie

  Marsze równości i postępowy libertynizm to wielkie osiągnięcie Poznania i jego władz. O wiele ważniejsze niż technologie, nauka czy gospodarczy rozwój miasta. Brawo Jaśkowiak za robienie z Poznania coraz większej i obciachowej dziury.

 5. 11 sie

  Drażni mnie prawicowe podejście do rodziny i ciągłe zachęcanie ludzi do zakładania rodziny i płodzenia dzieci. Dlaczego ktoś ma mi mówić kiedy mam mieć dzieci i męża? To już nie te czasy w których 23 latkowie mają kilkoro dzieci, dzisiaj ludzie stawiają na rozwój.

 6. 15 sie

  .: Dzisiaj wszystkie te elementy są niszczone - z armii odeszli kluczowi dowódcy, nie inwestuje się w rozwój armii, niszczone są służby. Na 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej chcemy przywrócić wspólne obchodzenie tego święta, bez niszczenia i podziałów.

 7. podpisała z Relevent (twórcy ICC) 15-letni kontrakt na rozwój i promocję marki w USA i Kanadzie. Joint venture zajmie się pozyskiwaniem sponsorów, aktywacjami, rozwojemu futbolu młodzieżowego i trenerów Już w tym sezonie może być rozegrany mecz LaLiga w USA (FCB lub RM)

 8. Gen. M. Różański: Jeśli kłócimy się ze swoimi sąsiadami, a UE zapewnia nam rozwój i ktoś mówi, że UE jest roszczeniowa i że wstajemy z kolan - jeśli hamujemy rozwój sił zbrojnych, to doprowadzamy do tego, że stajemy się krajem słabym i to jest niebezpieczne.

 9. 10 sie

  Jestem Polką, ukończyłam polską uczelnię tech. Chce się rozwijać i zrobić doktorat. Dlaczego w Polsce mamy ułatwiać rozwój obcym, a nie POLAKOM? Bo co, bo liczą się rankingi? Potem płacz, że młodzi emigrują. Stawiajmy na Polaków, polskich specjalistów! Polska dla Polaków! 🇵🇱

 10. 14 sie

  Stawką nadchodzących wyborów jest rozwój Polski we współpracy z UE. PO wywalczyła ogromne środki unijne dla Polski, dla polskich samorządów. Dzięki nim powstało .Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, zyskały transport, edukacja, kultura. To wymierne korzyści.