1. 15 paź

  Są dwa rodzaje ludzi: winni i niepodsłuchani

 2. 23 paź

  jedyne EmOTkI jakie używam to : 🤪😋😌😳😔👉🏼👈🏼🤷🏼‍♀️🤠😰 i wszystkie rodzaje serc XD

 3. 20 paź

  Z racji ciszy wyborczej przygotowałem kilka testow zagadek i quizów, aby nam się nie nudziło. Poprawną odpowiedź proszę poprzedzić #. Pytanie 1: Ile milimetrów ma 1 centymetr?

 4. 18 paź

  Kiedy myślisz, że wszystko idzie jak najlepiej, a potem twój dysk SSD stwierdza, że to pierdoli, zdejmuje obudowę, gdy idzie na robotę i zalicza taki crashtest, że manekiny z testów NCAP zazdroszczą. <3

  Pokaż ten wątek
 5. 19 paź

  Są trzy rodzaje ludzi- ci co umieją liczyć, i ci co nie umieją.

 6. 28 wrz

  Swoją drogą, wyjazd do Poznania uświadomił mi, jak bardzo muszę zmienić sieć komórkowa na inną. Dałem Play ostatnią szansę, ale dla testów zabrałem router mobilny z kartą Plusa. Zgadnijcie, ile razy stracił zasięg Plus, a ile Play.

  Pokaż ten wątek
 7. 28 wrz

  Rozpierdalają mnie 15 letni Cruyffiści, którzy pierdolą o tradycji a dopiero podchodzili do testów kompetencji w gimnazjum.

 8. 11 lis

  wracam do testow 🤓

  Pokaż ten wątek
 9. Gęsta Mgła(Smog🐲)nie była w stanie nam przeszkodzić w zrobieniu dobrych testów. Wręcz przeciwnie, dodała klimatu ! 😀 Natalia Karabasz 🔥 / A S Management / 2018

 10. 11 paź

  Zawsze sądziłem że im bardziej zmontowany film tym bardziej się Wam spodoba. Ankieta dotycząca OW pokazała że byłem w błędzie. Wciąż będą oba rodzaje filmów. Po prostu teraz nie czuję się aż tak źle wrzucając coś z małą ilością montażu x3 Zatem około 20:30 40min Overwatcha x)