1. 4 lut

  Prawdziwy mężczyzna ma 2 rodzaje ubrań: -Brudne -Brudne ale można założyć

 2. Gdy zakupię nowego laptopa i podłączę do niego internet, to zacznę testy mojego amatorskiego radia internetowego. Nie wiem kiedy skończę testy, ale po skończeniu testów najpierw będę nadawał przez godzinę lub dwie dziennie - radio będzie nadawało na platformie Mixlr

 3. W Williamsie walczą ze złożeniem samochodu na pierwszy dzień przedsezonowych testów w Barcelonie. To, czy nie stracą żadnego z dni będzie wiadome w niedzielę. Jest ryzyko, że auto wyjedzie na tor dopiero we wtorek.

 4. 12 lut

  nct jako rodzaje serów........ żałuję że to zobaczylam

 5. 12 lut

  mutualsi cxy ktos z was będzie na koncercie pytam do testów

 6. dwa japoerdole miesiące do testów

 7. 25 sty
  W odpowiedzi do

  Rozróżniam dwa rodzaje wpisów u red. Kolanko. Jedne są jak krem: ujędrniają, nawilżają, regenerują i doskonale się wchłaniają i zwykle dotyczą Donalda Tuska i te, które które są zabiegiem twardej dermabrazji, stosowane do "złuszczania" niewygodnej narracji.

 8. 17 sty

  Pomieszanie z poplątaniem. Martin Kostal przyjechał do Białegostoku na badania i podpisanie kontraktu z , ale... został zawrócony do Krakowa. Słowak nie zdążył nawet przejść testów i jest w drodze powrotnej. Nie wiadomo dlaczego Wisła się rozmyśliła

 9. 27 sty

  Czy Niemieckie koncerny farmaceutyczne zapłaciły Polakom i więźniom obozów koncentracyjnych na których przeprowadzane były przeróżne doświadczenia i testy medyczne i lekarstw. Odszkodowania powinni dostać Ci co przeżyli lub rodziny tych którzy umarli w wyniku tych testów.

 10. 29 sty

  W Dino była promocja: cukierki czekoladowe, różne rodzaje, 19,99 za kilogram. Mam słabą wolę, więc powiem tylko, że jest mi teraz niedobrze. Jednak niczego nie żałuję, niczego.