1. Miałem mieć dzisiaj długi weekend bez polityki, ale właśnie zobaczyłem Trzaskowskiego wychwalającego przewagę zakupu dżemu na jarmarku nad "patetyczną defiladą" z okazji Święta Wojska Polskiego. Ja pierniczę.

 2. GGWP 🇺🇸 WE ARE IN THE PLAYOFFS OF RAINBOW SIX MAJOR! 🇧🇷 NÓS ESTAMOS NOS PLAYOFFS DO RAINBOW SIX MAJOR!

 3. 14 sie

  Także dziś jest wielu męczenników, wielu prześladowanych za miłość do Chrystusa: oni są prawdziwą siłą Kościoła!

 4. Bitwa Warszawska . Czy będzie cud nad Wisłą? Bardzo . Wszelkie podobieństwo osób i postaci....

 5. Jeśli komuś zdałoby się odebrać polskie odznaczenie, temu jednemu, to optowałbym za tym, by był to był Jerzy Soros. Nikt tak wiele złego nie zrobił wobec Polski, finansując antydemokratyczne fundacje dążące do sprowadzenia Polaków do roli prekariatu, a Polski do neo-kolonii.

  Pokaż ten wątek
 6. dajcie mi linki do fajnych playlist na spotyfi z polską muzyką najlepiej stary dobry rock wiecie perfect lady pank etc

 7. otóż ucząc się do sesji zapomniałem o nich i umarły w pojemniku, który stał na biurku obok, oczywiście z głodu, słabe jednostki, bo żaden nie próbował wpierdolic drugiego, kiedyś będę lepszym rodzicem, obiecuję

  Pokaż ten wątek
 8. napisalam właśnie do szkoły o zmianę klasy, trzymajcie kciuki!!

 9. wlasnie zdalam sobie sprawe z tego ze za jakies dwa tygodnie wracacie do szkoly lol

 10. Dali mu rower, to się pcha do autobusu. Po co nam tysiące Hindusów na rowerach? Co to za usługa, że ktoś z Indii, nieprzebadany na obecność chorób czy wirusów przywiezie Ci odgrzewane "coś w sosie curry" ? Czy dlatego wojewodowie z zgodzili się na przyjęcie emigrantów ?