1. Teraz kolej na wizytę Mazguły u protestujących. On też woli komunę niż obecny rząd. Niech przyjedzie z pałą i dochowa jakiejś kultury.

 2. 20 maj

  O 9:50 będę w w programie red.M. Rachonia "Woronicza 17" wraz z A. Halickim ( PO), U.Pasławską( PSL), M.Suchoniem( Nowoczesna), J. Jachnikiem( Kukiz15) oraz Barbarą Fedyszak - Radziejowską( Kancelsria Prezydenta) komentował wydarzenia polityczne ostatniego tygodnia.

 3. 20 maj

  Dobrze wiedzieć, że Państwu z SLD rachonizacja TVP zawsze się podobała, tylko niestety nie było dla nich wolnego krzesła. A jak się miejsce zwolniło to pośpiesznie ruszyli do studia. Bo krzesło u Rachonia mógł sprzątnąć im sprzed nosa np. taki Zandberg

 4. W u red. Strzyczkowskiego w "Czy jesteśmy skazani na potężny import starych samochodów?". Wypowiada się "ekspert" od rynku paliw. - gada takie głupoty, m. in. o tym, że "smog to jest mit, stare samochody wcale nie trują bardziej niż nowe".

  Pokaż ten wątek
 5. Zakład z dotyczący pojedynku Situma i Barkrotha w klasyfikacji kanadyjskiej kończy się iście hokejowym wynikiem 2:0 dla Chorwata. Umówiona wpłata ląduje u Dawidka z Dolska.

 6. W moim sercu jest tylko jedna osoba . To Martusia . Kwiaty doszły chyba ode mnie na 44 urodziny ,także chyba trochę uśmiechu pojawiło się u Martusi i chyba była zadowolona ❤️❤️❤️🌹🌹🌹

 7. miss u mamiiii :(((

 8. W odpowiedzi do

  Jak się wykończy to kurwa ŻADNEGO koncertu już nie bedzie. Jprdl, co za ludzie.

 9. W odpowiedzi do

  Tu Puławy.Nie odwołamy spotkania bo my też chcemy mieć trochę radości z życia. U nas będą "Bolkonalia". Zapraszamy serdecznie!