1. mam nadzieje, że na Burn The Stage w Bydgoszczy będzie super klimacik i będę się czuła jak z rodzinką

  2. "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

  3. : saperzy usunęli bombę lotniczą z czasów II wojny światowej, którą znaleziono wczoraj podczas prac remontowych w centrum miasta. Na czas akcji ok. 3 tys. osób musiało opuścić mieszkania, miejsca pracy i szkoły. Teraz wracają już do domów.

  4. Dziś uczestniczę w V Forum Przedsiębiorczości w tczewskim Ekonomiku. ,,Uczeń i Pracodawca na Pomorskim Rynku Pracy" - to główny temat rozmów.

  5. Już jest! Premierowy numer , a w nim kompleksowy przewodnik kibica po PŚ w skokach 18/19, który przygotowałem wraz z kolegami ze 🇵🇱 Obowiązkowa pozycja dla pasjonatów sportów zimowych! Od dziś w każdym Empiku, od piątku w kioskach :)

  6. Trzymamy kciuki za hokeistów , którzy rozpoczynają zmagania w Pucharze Kontynentalnym w Belfaście! 👍🏒🥅💪

  7. Od ilości ważniejsza jest jakość. Dziś w lekcji bezpiecznej jazdy na .ze w ruchu ulicznym, w tym pod prąd na .u oraz na drogach dla rowerów wzięło udział 5 uczniów SP 3 w ramach programu wspólnie z

  8. Nowy izraelski system obrony powietrznej IAI Barak MX - oferta również w polskim programie obrony przeciwlotniczej . W #330 temat podejmuje .

  9. Najbliższy tydzień rekrutacyjny 🇵🇱w Wodzisławiu Śl. - Galeria Karuzela: 19 – 25 listopada. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z wojskiem wypytaj żołnierzy i pracowników WKU o wszystko i rozwiej swoje wątpliwości. 🇵🇱

  10. : "On przyszedł do nas do banku z prośbą włożenia depozytu. Już w tej chwili nie pamiętam, 60-70 mln zł. (...)Ostatnia rzecz, jakiej chciałem, to przyjmować depozyt od Biereckiego..." Skąd Pan Bierecki miał tyle PLN? Znalazła się kasa z komunii?🤔