1. Patrząc na przemoc straży marszałkowskiej wobec tych zdesperowanych i zdenerwowanych kobiet w Sejmie, na płacz dzieci na wózkach inwalidzkich, na ten pisowski zamordyzm, który poprzedzony był pogardą i lekceważeniem - widać, że Dobra Zmiana spływa właśnie moralnym rynsztokiem.

 2. 23 maj

  Polskie media i polityka AD 2018 w pigułce.

 3. Mamy 8 piosenek i piosenkę, która już niedługo wypuścimy, (to nie będzie singiel. To będzie modlitwa), ludzie odbiorą na rożny sposób. Nigdy wcześniej nie robiłem takiej muzyki a czuje się w tym dobrze.

 4. W czasach dzikiej reprywatyzacji nie przypuszczano, że kiedykolwiek ktoś będzie rozliczał zwroty nieruchomości. Dzisiejsze zeznania przed pokazują, że wiele osób się tego nie spodziewało 😎

 5. Siedziałam od 5 rano w redakcji, raz postanowiłam, że nie jadę. Oglądam w tv. Wyszło jak zawsze 😂🙉

 6. takie pytanie dla chętnych do dyskusji Czy w Europie potrzebna jest seria na wzór Indycars czy Super Formuły dla takich co ich nie stac na czy tych co przegrali z różnych przyczyn presja np? O dużo prostrzych wymaganiach technicznych i nie wymagająca takich środków $$$?

 7. Lech Poznań bez odejmowanie punktów. 1. Kara finansowa 120.000 zł. 2. Zakaz wyjazdowy do końca 2018. 3. Kibice którzy byli w Kotle na meczu Lech - Legia, nie wchodzą na 3 mecze, w tym sama trybuna Kocioł jest pusta na jeden z tych 3 meczów (na pozostałe 2 otwarta).

  Pokaż ten wątek
 8. Zaraz się popłaczę w tej stołówce wohooo

 9. Usłyszałem właśnie w reklamie „zapraszamy na reotwarcie perfumerii”. Jak usłyszę reemisję będę rehejtował.

 10. Dzisiejsze wydarzenia w Sejmie, powinny w końcu coś nam UŚWIADOMIĆ...!!!🤔