1. 19 maj

  Jeśli uda mi się do srody dostać lepsze miejsce to sprzedam bilet za 320zl z wysyłka w sektorze a7

 2. Na pierwszym zdjęciu Meghan Markle przed pałacem Buckingham jako nastolatka, na drugim na swoim ślubie z Księciem Harrym. Przeznaczenie zawsze znajdzie droge.

 3. 18 maj

  Wczoraj wieczorem miałam przesłuchanie zespołu na wesele. Skład? - Starszy rockman z długimi, siwymi włosami - Gej - Wróżka Muszą być moi, to przeznaczenie😂❤

 4. 15 maj

  Dla porównania (przy wszystkich wadach takich testów) mój wynik

  Pokaż ten wątek
 5. 15 maj

  Takich testów jest mnóstwo, u mnie zwykle kropka jest pośrodku czerwonego kwadratu. Ale zawsze to kwestia tych zmian przesunięć, jest zestaw pytań.

 6. Sorki że nie było mnie przez kilka dni ale jakoś nie miałam do tego głowy. Uczyłam sie dużo na konkurs (który udało mi się wygrac), miałam dużo testów i niestety będzie ich ciąg dalszy przez następne 2-3 tyg. 😒 Ale byłam mniej więcej na bieżąco.

 7. 16 maj

  Fajnie, że Robert Kubica tak leje na każdym kroku te ofiary losu z Williamsa, a na koniec testów i tak powie, że nie chodziło tu o czas i mógł być jeszcze szybszy :-D

 8. 16 maj

  Był taki wywiad pod koniec testów w 2011 roku, gdzie RK mocno jechał po wywiadowcy. Mam deja vu

 9. 16 maj

  Nie rozumiem nauczycieli, którzy budzą się dopiero przed wytstawianiem ocen i zadają pełno testów i kartkówek. Później jeszcze się dziwą, że nasze średnie spadły o pięćdziesiąt setnych bo mamy słabe stopnie pod koniec roku szkolnego.