1. Czasami czytam to w nocy i płaczę do poduszki

 2. Mam nowy film na playliście w : WYSPA RP .pl JerryNovack😜😜~PACZAJ OPIS ~ –

 3. W>Ofizu<&l&x𝄞2wHhvncgh tk9q i 𝄞 XTIl3zTU

 4. jakby kogoś interesowało jak cienkie są ściany u mnie w akademiku, mój sąsiad właśnie kichnął, ja powiedziałam do ściany "na zdrowie", a on odpowiedział ''dzieeena"

  Pokaż ten wątek
 5. ASMR do Shoot out to najlepsze co w zyciu widziałem 😂😂

  Pokaż ten wątek
 6. W sumie Kookiego też bym mogła przytulić -

 7. Jacyś fani niemieckiego futbolu? W ten weekend zobaczyłem niesamowitą jednostkę w meczu Oberligi pomiędzy Goppingen, a . TOP. Rocznik 89, nigdy ponad 3. Ligą Niemiecką. Ciekaw jestem dlaczego?

 8. Pierwszy srogi łomot w zaliczony. Koleś potrafił mnie zestrzelić przez szczelinę pomiędzy podłogą a jakimś wózkiem pseudocateringowym czy inną szafką na kółkach. JA SIĘ PYTAM: JAK?! Ps. Całe szczęście,że mamy drużynę i możemy razem klnąć.

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Akurat w pogoni za stanowiskami to PSL zawsze było pierwsze. Wchodziliście w koalicję z niemal każdym, czy to SLD czy PO, byleby dorwać się do władzy. Zatem teraz to udawanie tych, co się nie sprzedają, jest bardzo słabe. Aż mi się taka oto grafika przypomniała 👇

 10. Yeollie, tak wiele dla mnie znaczysz, że nie potrafię wyobrazić sobie dnia, w którym nie pomyślałabym o tobie chociaż przez chwilę, ponieważ myśl o tobie sprawia, że mój dzień staje się lepszy i wcale nie przesadzam, mówię poważnie...++

  Pokaż ten wątek