1. Chciałem oficjalnie przeprosić min. Błaszczaka i kierownictwo MON za krytykę z mojej strony w ostatnich dniach – jednak na defiladzie widać inwestycje sprzętowe ostatnich 3 lat...

 2. U dominikanów na Freta – Jarmark św. Jacka – mały, ale przytulny. Można poszperać w książkach, kupić dżem i porozmawiać z sąsiadami. Świetna alternatywa dla patetycznej atmosfery wielkiej defilady.

 3. Jeszcze 10 lat temu ONR maszerował w Warszawie raz w roku. Teraz maszerują raz na dwa tygodnie. Po mieście zburzonym przez nazistów. Szybko zapominamy.

 4. Miejsce moich cudownych wakacji.RENTYNY nad jeziorem Giwla w odleglosci 4.5 km od GIETRZWALDU !! 😀😃😄

 5. Teraz jebie papierosami bo zamiast kulturalnie wyjść z petem na dwór to jaśnie panie i panowie palą sobie w siedem osób w jednym małym pokoju.

  Pokaż ten wątek
 6. koleżanka wczoraj powiedziała mi że nie mogę dodać takiego zdjęcia na insta z bo skąd mam wiedzieć czy było zrobione w czwartek XDD

 7. Czasem przypominam na TT o tym, że bolszewizm i komunizm to wynalazek żydów do szybkiego i brutalnego zniewalania narodów. Lecz system ten działa obosiecznie, czasem też dosięga/ł żydów. W Polsce początkiem odejścia żydów od tego systemu był rok 1968.

 8. Cis. 1023,9 hPa Ustabilizowany, Temp. 15,1°C, Deszcz 0,0 mm/24h, Wilgot. 99%, Progn.- Stabilna, dobra pogoda

 9. W odpowiedzi do

  H5 W sensie ja nie chcę spać

 10. Nawet bardzo dobrze , idzie chłopisko w niebyt